Nite
Ponúkame nite rôznych materiálov, hrúbok a mnohých farieb. Pre bežné domáce strojové aj ručné šitie sa používajú polyesterové nite v malých návinoch, špulkách. Profesionálne krajčírky ocenia dobrú cenu a kvalitu polyesterových nití do overlocku. K šitiu bavlnených materiálov ponúkame čierne a biele bavlnené nite. Pre vyšívanie dierok luxusných odevov ponúkame dierkovaný hodváb. Ak chceme zvýrazniť štepovanie u riflí, či iných odevov, použijeme pevné štepovacie riflové nite. Pre šitie pevného a odolného spojenia sú vhodné nite polyamidové. Pre technické použitie nájde využitie režná gombíková ľanová niť. K žabičkovaniu a iným technikám použijeme pružnú gumičku. K šitiu veľmi pružných materiálov, plaviek, sa hodí nit Aspotex.

Lurexová niť Titano - strieborná - 50 m
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 62 % viskoza 38 % rexor |
| Návin | 50 metrov |

Lurexová niť Metalux - tmavo zlatá - 100 m
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 52 % Polyester 48 % Polyamid |
| Priemer | cca 0,2 mm |
| Návin | 100 m |

Lurexová niť - zlatá - Elisabeth 1
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 77%Viskoza23%Metalizovaný polyester |
| Priemer | 0,25 mm |
| Návin | 100 m |

Extra elastická polyesterová niť - svetlosivá - návin 130 m
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % PES |
| Návin | 130 m |
| Číslo farby | 0331 |
| Priemer vlákna | cca 0,15 mm |

Extra elastická polyesterová niť - tmavosivá - návin 130 m
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 130 m |
| Číslo farby | 0415 |
| Priemer vlákna | cca 0,15 mm |

Extra elastická polyesterová niť - biela - návin 130 m
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 130 m |
| Číslo farby | 2000 |
| Priemer vlákna | cca 0,15 mm |

Extra elastická polyesterová niť - červená - návin 130 m
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 130 m |
| Číslo farby | 0504 |
| Priemer vlákna | cca 0,15 mm |

Extra elastická polyesterová niť - tmavomodrá - návin 130 m
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 130 m |
| Číslo farby | 0825 |
| Priemer vlákna | cca 0,15 mm |

Extra elastická polyesterová niť - čierna - návin 130 m
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 130 m |
| Číslo farby | 4000 |
| Priemer vlákna | cca 0,15 mm |

Extra elastická polyesterová niť - off white - návin 130 m
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 130 m |
| Číslo farby | 1000 |
| Priemer vlákna | cca 0,15 mm |

Extra elastická polyesterová niť - svetlobéžová - návin 130 m

Lurexová niť Metalux - strieborná - 100 m
| Farba |
|---|

Lurexová niť Metalux - svetlo zlatá - 100 m
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 52 % Polyester 48 % Polyamid |
| Priemer | cca 0,2 mm |
| Návin | 100 m |

Súprava polyesterových nití (100 metrov) - 50 kusov
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |

Súprava polyesterových nití (100 metrov) - 100 kusov
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |

Polyesterová niť 100 m sýta ružová
| Farba |
|---|

Polyesterová niť 100 m svetlá tyrkysová
| Farba |
|---|

Polyesterová niť 100 m unipoly nebesky modrá
| Farba |
|---|

Ľavá niť - obuvnícky povrázok drátov - šedá - návin 165 m - priemer 0,09 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Len |
| Návin | 165 metrov |
| Váha | 100 g |
| Údržba |

Polyesterové riflové nite v návine 200 m - biela
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Priemer | 0,03cm |
| Návin | 200 m |
| Priemer vlákna | 30 x 3 |

Polyesterové riflové nite v návine 200 m - tmavá režná
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Priemer | 0,03cm |
| Návin | 200 m |
| Priemer vlákna | 30 x 3 |


Polyesterové nite Aspotex v návine 100 m
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 100 m |
| Údržba | |
| Priemer vlákna | 0,15 mm |

Polyesterové riflové nite v návine 200 m - béžová
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Priemer | 0,03cm |
| Návin | 200 m |
| Priemer vlákna | 30 x 3 |

Polyesterové riflové nite v návine 200 m - smotanová
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Priemer | 0,03cm |
| Návin | 200 m |
| Priemer vlákna | 30 x 3 |