Obrusy a prestieranie s vianočnou tematikou
K Vianociam patrí nazdobená vianočná tabuľa a na nej výborná večera. V tejto kategórii nájdete vianočné obrusy a vianočné prestieranie, ktoré dotvoria kúzelnú atmosféru.
Rýchle info


Jutová tkanina - šírka 48 cm - lomená biela so zlatými vetvičkami - balenie 4,5 m
Skladom
EUR 12,49
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Juta |
| Šírka | 48 cm |
| Počet metrov v balení | 4,5 m |
Jutová tkanina v lomenej bielej farbe so zlatými vetvičkami a šírkou 48 cm je ideálnym materiálom na slávnostné prestieranie vianočného…
Rýchle info
-15%
Výpredaj

Čipkové štvorcové prestieranie biele
Skladom
EUR 1,33
EUR 1,56
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Údržba | |
| Celkové rozmery | 19 cm x 19 cm |
Čipkové štvorcové prestieranie biele s dĺžkou strany 19 cm. Ozdobí každý stolček v domácnosti.
Rýchle info
-15%
Novinka
Výpredaj

Vianočné oválne prestieranie s hviezdou bielej
Skladom
EUR 8,38
EUR 9,85
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Polyester, Bavlna |
| Údržba | |
| Celkové rozmery | 72 cm x 44 cm |
Vianočné oválne biele prestieranie s rozmerom 72 cm x 44 cm bude zdobiť náš dom na Vianoce. Po krajoch je prestierka lemovaná paličkovanou…
Rýchle info
-15%
Výpredaj


Teflónový vodoodpudivý obdĺžnikový obrus biely so spieralami
Skladom
EUR 15,94
EUR 18,76
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Údržba | |
| Celkové rozmery | 180 x 30 cm |
Teflónový vodoodpudivý obdĺžnikový obrus biely so spieralami 180 x 30 cm.