Odevné zapínanie
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - staro-mosadzná - dĺžka 3 cm
Skladom
EUR 1,62
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Dĺžka | 3 cm |
| Celkové rozmery | 1,7 cm x 3 cm |
Kovové odevné zapínanie v farbe staromosadzná a dĺžke 3 cm je praktickým a štýlovým doplnkom pre vaše odevy. Tento kvalitný materiál ponúka…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - staro-mosadzná - dĺžka 4,3 cm
Skladom
EUR 1,62
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Dĺžka | 4,3 cm |
| Celkové rozmery | 1,7 cm x 4,3 cm |
Kovové odevné zapínanie v farbe staromosadzná a dĺžke 4,3 cm je praktickým a štýlovým doplnkom pre vaše odevy. Tento kvalitný materiál…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - matné striebro
Skladom
EUR 0,79
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,8 cm x 1 cm |
Kovové odevné zapínanie v matnom striebornom prevedení je praktickým a elegantným doplnkom vhodným pre rôzne odevy a módne doplnky. Tento…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - lesklé striebro
Skladom
EUR 0,79
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,8 cm x 1 cm |
Kovové odevné zapínanie v lesklom striebornom prevedení je praktickým a elegantným doplnkom vhodným pre rôzne druhy odevov a módnych…
Rýchle info


Plastové podprsenkové zapínanie - biela - prievlak 2 cm
Skladom
EUR 1,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 2,5 cm x 2,8 cm |
| Rozmer prievlaku | 2 cm |
Plastové podprsenkové zapínanie v bielej farbe s priemerom prievlaku 2 cm je praktickým a spoľahlivým doplnkom pre vaše spodné prádlo.…
Rýchle info

Luxusné štrasové odevné zapínanie - svetlý kryštál - rozmer 3,5 cm x 1,9 cm
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Krystal Kov |
| Údržba | |
| Celkové rozmery | 3,5 cm x 1,9 cm |
Luxusné štrasové odevné zapínanie v svetlom kryštálovom prevedení s rozmermi 3,5 x 1,9 cm je elegantným a výrazným doplnkom pre vaše módne…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - čierny nikel - rozmery 0,9 cm x 2,6 cm
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 0,9 cm x 2,6 cm |
Kovové odevné zapínanie v elegantnej čiernej niklovej úprave o rozmeroch 0,9 cm x 2,6 cm je praktickým a spoľahlivým doplnkom pre vaše…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - staro-mosadzná
Skladom
EUR 0,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,8 cm x 1 cm |
Kovové odevné zapínanie v staromosadznom prevedení je praktickým a elegantným doplnkom vhodným pre rôzne druhy odevov a módnych doplnkov.…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - staro-mosadzná
Skladom
EUR 0,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,5 cm x 1 cm |
Kovové odevné zapínanie v staromosadznom prevedení je praktickým a elegantným doplnkom vhodným pre rôzne druhy odevov a módnych doplnkov.…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - strieborná
Skladom
EUR 1,46
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2 cm x 1 cm |
Kovové odevné zapínanie v striebornej farbe je elegantným a praktickým doplnkom pre rôzne druhy odevov a módnych doplnkov. Tento kvalitný…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - zlatá - rozmery 1,5 cm x 5 cm
Skladom
EUR 3,14
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,5 cm x 5 cm |
Kovové odevné zapínanie v luxusnej zlatej farbe a rozmeroch 1,5 cm x 5 cm je praktickým a elegantným doplnkom pre rôzne druhy odevov a…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - staro-mosadzná - prievlak 2,5 cm
Skladom
EUR 1,62
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,5 cm x 2 cm |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Kovové odevné zapínanie v staromosadznom prevedení s priemerom prievlaku 2,5 cm je elegantným a pevnostným doplnkom pre vaše odevy. Tento…
Rýchle info

Odevné zapínanie - strieborná - rozmery 0,9 cm x 2,6 cm
Skladom
EUR 2,04
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 0,9 cm x 2,6 cm |
Odevné zapínanie v elegantnej striebornej farbe a rozmeroch 0,9 cm x 2,6 cm je praktickým a štýlovým doplnkom pre vaše oblečenie. Tento…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - zlatá - rozmery 2,1 cm x 6 cm
Skladom
EUR 2,04
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,1 cm x 6 cm |
Kovové odevné zapínanie v žiarivej zlatej farbe a rozmeroch 2,1 cm x 6 cm je praktickým a elegantným doplnkom pre vaše odevy. Tento…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - tmavo strieborná - rozmery 2,1 cm x 6 cm
Skladom
EUR 2,04
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,1 cm x 6 cm |
Kovové odevné zapínanie v elegantnej tmavo striebornej farbe a rozmeroch 2,1 cm x 6 cm je praktickým a štýlovým doplnkom pre vaše odevy.…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - strieborná - rozmery 2,1 cm x 6 cm
Skladom
EUR 2,04
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,1 cm x 6 cm |
Kovové odevné zapínanie v elegantnej striebornej farbe a rozmeroch 2,1 cm x 6 cm je praktickým a štýlovým doplnkom pre vaše odevy. Tento…
Rýchle info

Kovové odevné zapínanie - staromosadzná - rozmery 2,1 cm x 6 cm
Skladom
EUR 2,04
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,1 cm x 6 cm |
Kovové odevné zapínanie v staromosadznom prevedení a rozmeroch 2,1 cm x 6 cm je praktickým a štýlovým doplnkom pre vaše odevy. Tento…