Spony a pracky na opasky
Opaskové spony a pracky sa používajú na pánske a dámske opasky, alebo na odevy či tašky. Väčšina týchto spôn je kovová (mosadzná), ale niektoré sú aj z plastu.
Rýchle info

Kovová ozdobná spona s trnom - zlato - priechod 2 cm
Skladom
EUR 2,88
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,7 cm x 3,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 2 cm |
Kovová ozdobná spona s trnom v žiarivej zlatej farbe s priechodom 2 cm je elegantným a praktickým doplnkom pre vaše módne projekty. Táto…
Rýchle info

Kovová ozdobná spona s trnom - tmavé striebro - priechod 2 cm
Skladom
EUR 2,88
| Farba | Starostříbrná |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,7 cm x 3,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 2 cm |
Kovová ozdobná spona s trnom v tmavé striebornej farbe s priechodom 2 cm je štýlovým a praktickým doplnkom vhodným pre rôzne módne projekty…
Rýchle info

Kovová opasková spona s trnom - s prúžkami - tmavé striebro - priechod 4 cm
Skladom
EUR 5,22
| Farba | Starostříbrná |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 5 cm x 7 cm |
| Rozmer prievlaku | 4 cm |
Kovová opasková spona s trnom v tmavom striebornom odtieni a s pruhovaným vzorom o priechode 4 cm je kvalitný a štýlový doplnok pre vaše…
Rýchle info

Plastová pásková spona okrúhla - kytička - biely melír - priechod 3,5 cm
Skladom
EUR 3,14
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Priemer | 5,5 cm |
| Rozmer prievlaku | 3,5 cm |
Plastová okrúhla pásková spona s motívom kytičky v bielo-melírovanej farbe o priechode 3,5 cm je praktickým a štýlovým doplnkom pre šaty,…
Rýchle info

Plastová pásková spona obdĺžniková s ozdobným prešitím - hnedo béžový melír - priechod 5 cm
Skladom
EUR 3,14
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 6,5 cm x 4 cm |
| Rozmer prievlaku | 5 cm |
Plastová pásková spona obdĺžnikového tvaru s naznačeným ozdobným prešitím v hnedo béžovom melíre a priechodom 5 cm je praktickým a štýlovým…
Rýchle info

Plastová pásková spona obdĺžniková - hnedo béžový melír - priechod 5 cm
Skladom
EUR 3,14
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 7 cm x 5 cm |
| Rozmer prievlaku | 5 cm |
Plastová pásková spona obdĺžnikového tvaru v hnedo béžovom melíre s priechodom 5 cm je praktickým a štýlovým doplnkom vhodným na šaty,…
Rýchle info

Podprsenkové zapínanie - čierna - prievlak 4 cm
Skladom
EUR 1,50
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3 cm x 5 cm |
| Rozmer prievlaku | 4 cm |
Rýchle info

Podprsenkové zapínanie - čierna - prievlak 3 cm
Skladom
EUR 1,25
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3,6 cm x 2,6 cm |
| Rozmer prievlaku | 3 cm |
Rýchle info


Plastové podprsenkové zapínanie - biela - prievlak 2 cm
Skladom
EUR 1,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 2,5 cm x 2,8 cm |
| Rozmer prievlaku | 2 cm |
Plastové podprsenkové zapínanie v bielej farbe s priemerom prievlaku 2 cm je praktickým a spoľahlivým doplnkom pre vaše spodné prádlo.…
Rýchle info

Kovová pásková spona - strieborná - prievlak 1,6 cm
Skladom
EUR 2,04
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Rozmer prievlaku | 1,6 cm |
Rýchle info


Kovová spona zasúvacia - čierna - prievlak 5 cm
Skladom
EUR 6,64
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov Plast |
| Celkové rozmery | 7 cm x 5,5 cm |
| Rozmer prievlaku | 5 cm |
Rýchle info

Kovová spona ozdobná s tŕňom - striebro - prievlak 2 cm
Skladom
EUR 2,88
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,7 cm x 3,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 2 cm |
Rýchle info

Kovová spona s tŕňom - striebro - prievlak 1,5 cm
Skladom
EUR 1,62
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 4,7 cm x 2,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,5 cm |
Rýchle info

Kovová opasková spona s tŕňom zaoblená - striebro - prievlak 4 cm
Skladom
EUR 5,22
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 5,5 cm x 5 cm |
| Rozmer prievlaku | 4 cm |
Rýchle info

Kovová opasková spona s tŕňom zaoblená - tmavé striebro - prievlak 4 cm
Skladom
EUR 5,22
| Farba | Starostříbrná |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 5,5 cm x 5 cm |
| Rozmer prievlaku | 4 cm |
Rýchle info

Plastová pásková spona obdĺžniková s tŕňom - čierna - prievlak 3,8 cm
Skladom
EUR 3,14
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast Kov |
| Celkové rozmery | 7 cm x 9 cm |
| Rozmer prievlaku | 3,8 cm |
Rýchle info

Plastová pásková spona prievlak - béžová smotanová hnedá - 4,5 cm
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 4,5 cm |
Rýchle info

Plastová pásková spona obdĺžniková - čierna lesklá - prievlak 6 cm
Skladom
EUR 3,30
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 8 cm x 5 cm |
| Rozmer prievlaku | 6 cm |
Rýchle info

Plastová pásková spona obdĺžniková - hnedá - prievlak 4 cm
Skladom
EUR 1,88
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 5 cm x 3 cm |
| Rozmer prievlaku | 4 cm |
Rýchle info

Plastová pásková spona obdĺžniková - béžová - prievlak 6,5 cm
Skladom
EUR 2,30
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 8 cm x 5 cm |
| Rozmer prievlaku | 6,5 cm |
Rýchle info

Plastová pásková spona obdĺžniková - čierna biela šedá - prievlak 5 cm
Skladom
EUR 3,14
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 7,4 cm x 7,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 5 cm |
Rýchle info

Plastová pásková spona okrúhla - vínová škoricová - prievlak 5 cm
Skladom
EUR 3,96
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Priemer | 7 cm |
| Rozmer prievlaku | 5 cm |
Rýchle info

Plastová pásková spona obdĺžniková - čierna - prievlak 5 cm
Skladom
EUR 3,14
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 7,6 cm x 5,7 cm |
| Rozmer prievlaku | 5 cm |
Rýchle info

Plastová pásková spona - hnedá béžová - prievlak 5 cm
Skladom
EUR 3,14
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 6,5 cm x 7 cm |
| Rozmer prievlaku | 5 cm |