Pletenie a háčkovanie - Farba - Blankytná
Všetko pre pletenie a háčkovanie - pletacie ihlice, háčiky na háčkovanie, pletacie a háčkovacie priadze, vlny a klbka.
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100

Bunny Baby - svetlo modrá 100 - 11
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 120 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 6,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 11 |
Paličky Bunny Baby sú typické svojím mäkkým a hodvábnym vláknom. Patrí medzi ženilkové priadze, ktoré sú špecifické týmito vlastnosťami.…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100

Bunny Baby - jeansovo modrá 100-35
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 120 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 6,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 35 |
Paličky Bunny Baby sú typické svojím mäkkým a hodvábnym vláknom. Patrí medzi ženilkové priadze, ktoré sú špecifické týmito vlastnosťami.…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100

Bunny Baby - čakankovo modrá 100-49
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 120 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 6,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 100 - 49 |
Paličky Bunny Baby sú typické svojím mäkkým a hodvábnym vláknom. Patrí medzi ženilkové priadze, ktoré sú špecifické týmito vlastnosťami.…
Rýchle info

Priadza Yetti - svetlo modrá 56220
Skladom
EUR 3,14
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 147 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 4, 4,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 56220 |
Yetti patrí medzi zimné silné akrylové priadze. Je vhodná predovšetkým na ručné pletenie a háčkovanie. Yetti zaujme svojou farebničkou,…
Rýchle info


Detské pletacie ihlice - modrá - veľkosť 2,5 - 4 - dĺžka 20 cm
Skladom
EUR 2,30
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov + Plast |
| Dĺžka | 20 cm |
| Veľkosť | 2,5, 3, 4 |
Pre malé deti, ktoré majú chuť zoznámiť sa s pletením, máme v ponuke veselé detské ihlice. Veríme, že ich tieto roztomilé pletacie pomôcky…
Rýchle info

Priadza Camila natural multicolor - modrošedá - číslo farby 9186
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
EUR 2,59
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 9186 |
Priadza Camila Natural je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch, jednofarebných aj…
Rýchle info

Priadza Camila natural - svetlo modrá - číslo farby 122
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 , 3 , 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 122 |
Priadza Camila Natural je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch, jednofarebných aj…
Rýchle info

Priadza Camilla - svetlá mentolová - číslo farby 4939
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 4939 |
Priadza Camilla od Madame Tricote je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch. Vzhľadom na svoje…
Rýchle info

Priadza Super baby - svetlo modrá - 011
Skladom
EUR 3,30
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 360 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 3, 3,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 011 |
Akrylová priadza Super Baby je mimoriadne vhodná na pletenie oblečkov pre bábätká a pre deti. Vyrobiť môžeme všemožné detské úplety ako sú…
Rýchle info

Priadza Camila natural - svetlo modrá - číslo farby 81
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5, 3, 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 81 |
Priadza Camila Natural je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch, jednofarebných aj…