Pletenie a háčkovanie - Farba - Oranžová
Všetko pre pletenie a háčkovanie - pletacie ihlice, háčiky na háčkovanie, pletacie a háčkovacie priadze, vlny a klbka.
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100

Bunny Baby - vintage tehlovo hnedá 100 - 54
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 120 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 6,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 54 |
Paličky Bunny Baby sú typické svojím mäkkým a hodvábnym vláknom. Patrí medzi ženilkové priadze, ktoré sú špecifické týmito vlastnosťami.…
Rýchle info

Priadza Yetti - neónovo oranžová 50011
Skladom
EUR 3,13
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 147 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 4, 4,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 50011 |
Yetti patrí medzi zimné silné akrylové priadze. Je vhodná predovšetkým na ručné pletenie a háčkovanie. Yetti zaujme svojou farebničkou,…
Rýchle info

Priadza Super baby - marhuľová 038
Skladom
EUR 3,30
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 360 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 3, 3,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 038 |
Akrylová priadza Super Baby je mimoriadne vhodná na pletenie oblečkov pre bábätká a pre deti. Vyrobiť môžeme všemožné detské úplety ako sú…
Rýchle info


Hliníkový háčik na háčkovanie so silikónovou rukoväťou - veľkosti 2 - 6
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
od
EUR 1,59
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník + silikon |
| Veľkosť ihlice / háčika | 2 , 2,5 , 3, 3,5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6 |
Tento háčik ponúkame vo veľkostiach 2 - 6 (veľkosť 2 je háčik najjemnejší). Telo háčika je vyrobené z hliníka a je opatrené silikónovou…
Rýchle info

Priadza Lori natural - koralová neónová - 1664
Skladom
EUR 2,04
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | pletací + háčkovací |
| Materiál | 52 % bavlna 48 % akryl |
| Návin | 150 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 3,5 |
| Váha | 50g |
| Číslo farby | 1664 |
Lori Natural je naša obľúbená priadza, ktorá je trošku akrylová a trošku bavlnená. Je teda takou sesternicou bavlnenej Camily, ale nesie si…
Rýchle info

Priadza Camila natural multicolor - oranžová modrá fialová - číslo farby 9073
Skladom
EUR 2,58
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | pletací + háčkovací |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 9073 |
Priadza Camila Natural je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch, jednofarebných aj…
Rýchle info

Priadza Camila natural - oranžová - číslo farby 194
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 , 3 , 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 194 |
Priadza Camila Natural je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch, jednofarebných aj…
Rýchle info

Priadza Dúha - žltá ružová oranžová 331
Skladom
EUR 1,83
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 150 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 3,5, 4 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 331 |
Dúha je klasická akrylová melírovaná priadza. Predávame ju už niekoľko rokov a zákazníci sa k nej stále radi vracajú. Dobre sa s ňou…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100


Priadza Standard - reflexná oranžová - 209
Skladom
EUR 1,62
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 150 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 3,5, 4 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 209 |
| Certifikát |
Akrylová priadza Standard je klasikou v našom obchode. Klbko má vlákno strednej hrúbky, ponúkame ho v mnohých farebných variantoch, je teda…
Rýchle info

Priadza Camila natural - oranžová-hnedá - číslo farby 210
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5, 3, 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 210 |
Priadza Camila Natural je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch, jednofarebných aj…
Rýchle info
Český výrobca

Priadza Jumbo Maxi - horčicová 1115
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 65 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 9 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 1115 |
Priadza Jumbo MAXI je super silná krútená akrylová priadza, veľmi príjemná na dotyk, samozrejmosťou je to, že nehryzie. Výhodou silného…
Rýchle info

Priadza Dúha - oranžovo smotanová 504
Skladom
EUR 1,83
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 150 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 3,5, 4 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 504 |
Dúha je klasická akrylová melírovaná priadza. Predávame ju už niekoľko rokov a zákazníci sa k nej stále radi vracajú. Dobre sa s ňou…