Pletenie a háčkovanie - Farba - Šedá
Všetko pre pletenie a háčkovanie - pletacie ihlice, háčiky na háčkovanie, pletacie a háčkovacie priadze, vlny a klbka.
Rýchle info

Priadza Angora luks - šedo béžová - 11031
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | pletací + háčkovací |
| Materiál | 88 % prémiový akryl, 10 %mohér,10%vlna |
| Návin | 550 m |
| Váha | 100g |
| Číslo farby | 11031 |
| Veľkosť ihlice / háčika | 3,5-4/2,5 |
Priadza Angora Luks je určená všetkým milovníčkam a milovníkom pletenia a háčkovanie, ktorí ocenia prírodné materiály. Toto klbko je svojim…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100

Bunny Baby - oceľovo šedá 100-30
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 120 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 6,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 30 |
Paličky Bunny Baby sú typické svojím mäkkým a hodvábnym vláknom. Patrí medzi ženilkové priadze, ktoré sú špecifické týmito vlastnosťami.…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100

Bunny Baby - béžovo režná 100 - 45
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 120 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 6,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 45 |
Paličky Bunny Baby sú typické svojím mäkkým a hodvábnym vláknom. Patrí medzi ženilkové priadze, ktoré sú špecifické týmito vlastnosťami.…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100

Bunny Baby - kivi 100 - 29
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 120 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 6,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 29 |
Paličky Bunny Baby sú typické svojím mäkkým a hodvábnym vláknom. Patrí medzi ženilkové priadze, ktoré sú špecifické týmito vlastnosťami.…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100

Bunny Baby - svetlo šedá 100-33
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 120 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 6,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 100 - 33 |
Paličky Bunny Baby sú typické svojím mäkkým a hodvábnym vláknom. Patrí medzi ženilkové priadze, ktoré sú špecifické týmito vlastnosťami.…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100

Bunny Baby - svetlá striebristo šedá 36
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 120 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 6,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 36 |
Paličky Bunny Baby sú typické svojím mäkkým a hodvábnym vláknom. Patrí medzi ženilkové priadze, ktoré sú špecifické týmito vlastnosťami.…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100

Bunny Baby - tmavo šedá 100-09
Skladom
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Polyester |
| Návin | 120 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 6,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 100 - 09 |
Paličky Bunny Baby sú typické svojím mäkkým a hodvábnym vláknom. Patrí medzi ženilkové priadze, ktoré sú špecifické týmito vlastnosťami.…
Rýchle info

Chemlonka - šedohnedá
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | pletací háčkovací |
| Materiál | 100 % Polypropylen |
| Priemer | cca 2 mm |
| Návin | cca 250 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5, 3,3, 5,4 |
| Váha | 50g |
Chemlon je odolné vlákno, ktoré sa objavilo takmer vo všetkých domácnostiach sedemdesiatych rokov. Polyamidové vlákno, ktoré vzniklo v…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100


Priadza Lolipop - šedo červeno žlto zelená 81959
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 230 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 3,5 + 4 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 81959 |
Lolipop je dúhová lopta inšpirovaná deťmi, vyrobená z kvalitného a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Kvalita priadze je deklarovaná…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100


Priadza Lolipop - ružovo bielo šedá 81956
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 230 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 3,5 + 4 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 81956 |
Lolipop je dúhová lopta inšpirovaná deťmi, vyrobená z kvalitného a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Kvalita priadze je deklarovaná…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100


Priadza Lolipop - bielo modro mentolovo šedá 81957
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 230 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 3,5 + 4 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 81957 |
Lolipop je dúhová lopta inšpirovaná deťmi, vyrobená z kvalitného a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Kvalita priadze je deklarovaná…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 40 cm - veľkosť č. 7
Skladom
EUR 9,94
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 40 cm |
| Veľkosť | 7 |
Kruhové ihlice sú zložené z dvoch kratších kovových ihlíc (oproti klasickým rovným pletacím ihliciam), ktoré sú vzájomne spojené ohybným…
Rýchle info

Chemlonka - tmavo šedá
Skladom
EUR 2,67
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | pletací háčkovací |
| Materiál | 100 % Polypropylen |
| Priemer | cca 2 mm |
| Návin | cca 250 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5, 3,3, 5,4 |
| Váha | 50g |
Chemlon je odolné vlákno, ktoré sa objavilo takmer vo všetkých domácnostiach sedemdesiatych rokov. Polyamidové vlákno, ktoré vzniklo v…
Rýchle info

Priadza Camila natural multicolor - červená ružová šedá - číslo farby 9184
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
EUR 2,58
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Bavlna |
| Dĺžka | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 g |
| Číslo farby | 9184 |
Priadza Camila Natural je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch, jednofarebných aj…
Rýchle info

Priadza Yetti - šedá 56177
Skladom
EUR 3,14
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 147 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 4, 4,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 56177 |
Yetti patrí medzi zimné silné akrylové priadze. Je vhodná predovšetkým na ručné pletenie a háčkovanie. Yetti zaujme svojou farebničkou,…
Rýchle info

Oceľový háčik na háčkovanie s plastovou rukoväťou - veľkosti 0,7 - 1,25
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | OCEL, PLAST |
| Veľkosť ihlice / háčika | 0,7, 0,75, 0,8, 0,85, 1,1, 1,15, 1,25 |
Tento oceľový háčik s plastovou rukoväťou, ktorá padne akurát do ruky, je špecifický svojou jemnosťou. Veľkosť háčika je v rozmedzí 0,7 – 1…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 40 cm - veľkosť č. 6
Skladom
EUR 8,30
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 40 cm |
| Veľkosť | 6 |
Kruhové ihlice sú zložené z dvoch kratších kovových ihlíc (oproti klasickým rovným pletacím ihliciam), ktoré sú vzájomne spojené ohybným…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 60 cm - veľkosť č. 5
Skladom
EUR 8,77
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 60 cm |
| Veľkosť | 5 |
Kruhové ihlice sú zložené z dvoch kratších kovových ihlíc (oproti klasickým rovným pletacím ihliciam), ktoré sú vzájomne spojené ohybným…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 60 cm - veľkosť č. 4,5
Skladom
EUR 7,64
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 60 cm |
| Veľkosť | 4,5 |
Kruhové ihlice sú zložené z dvoch kratších kovových ihlíc (oproti klasickým rovným pletacím ihliciam), ktoré sú vzájomne spojené ohybným…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 60 cm - veľkosť č. 4
Skladom
EUR 6,64
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 60 cm |
| Veľkosť | 4 |
Kruhové ihlice sú zložené z dvoch kratších kovových ihlíc (oproti klasickým rovným pletacím ihliciam), ktoré sú vzájomne spojené ohybným…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 60 cm - veľkosť č. 3,5
Skladom
EUR 5,51
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 60 cm |
| Veľkosť | 3,5 |
Kruhové ihlice sú zložené z dvoch kratších kovových ihlíc (oproti klasickým rovným pletacím ihliciam), ktoré sú vzájomne spojené ohybným…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 60 cm - veľkosť č. 3
Skladom
EUR 5,13
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 60 cm |
| Veľkosť | 3 |
Kruhové ihlice sú zložené z dvoch kratších kovových ihlíc (oproti klasickým rovným pletacím ihliciam), ktoré sú vzájomne spojené ohybným…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 60 cm - veľkosť č. 2,5
Skladom
EUR 4,26
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 60 cm |
| Veľkosť | 2,5 |
Kruhové pletacie ihlice sa skladajú z dvoch kratších kovových ihlíc (na rozdiel od klasických rovných pletacích ihlíc), ktoré sú navzájom…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 60 cm - veľkosť č. 2
Skladom
EUR 4,26
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 60 cm |
| Veľkosť | 2 |
Kruhové ihlice sú zložené z dvoch kratších kovových ihlíc (oproti klasickým rovným pletacím ihliciam), ktoré sú vzájomne spojené ohybným…