Pletenie a háčkovanie - Farba - Zlatá
Všetko pre pletenie a háčkovanie - pletacie ihlice, háčiky na háčkovanie, pletacie a háčkovacie priadze, vlny a klbka.
Rýchle info

Lurexová priadza Katia - čierno-zlatá
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | pletací + háčkovací |
| Materiál | 65 % akryl 35 % metalizovaný polyester |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5/3 |
| Váha | 25g |
Trblietavá priadza so zlatými odleskami ozdobí vaše ručné tvorenie. Môžete ju použiť samostatne, alebo ako pripletaciu priadzu, pri pletení…
Rýchle info
Japonský výrobca
TOP kvalita


Kovový háčik na háčkovanie so zlatou špičkou - TULIP - veľkosti 0,4 - 2,1
Skladom
EUR 1,62
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Dĺžka | 12 cm |
Celokovový kvalitný klasický háčik na háčkovanie značky Tulip so zlatou špičkou je vhodný najmä na prácu s jemnejšími priadzami typu…
Rýchle info

Priadza Camila natural -horčicová- číslo farby 190
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5, 3, 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 190 |
Priadza Camila Natural je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch, jednofarebných aj…
Rýchle info


Háčik na háčkovanie - veľkosti 2 - 10
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
od
EUR 1,59
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Veľkosť ihlice / háčika | č. 2, č. 3, č. 3,5, č. 4, č. 4,5, č. 5, č. 5,5, č. 6, č. 7, č. 8, č. 9, č. 10 |
Tento háčik ponúkame vo veľkostiach 2 - 10 (veľkosť 2 je háčik najjemnejší). Jedná sa o taký evergreen medzi háčikmi na háčkovanie. Niekto…