Pletenie a háčkovanie - Váha - 100 g
Všetko pre pletenie a háčkovanie - pletacie ihlice, háčiky na háčkovanie, pletacie a háčkovacie priadze, vlny a klbka.
Rýchle info
Český výrobca

Priadza Jumbo Maxi - ľanový melír 910
Skladom
EUR 3,72
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100 % Akryl |
| Návin | 60 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 9 |
| Váha | 100 g |
| Číslo farby | 910 |
Priadza Jumbo MAXI je super silná krútená akrylová priadza, veľmi príjemná na dotyk, samozrejmosťou je to, že nehryzie. Výhodou silného…
Rýchle info

Priadza Super baby - vintage mentolová 135
Skladom
EUR 3,31
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací, háčkovací |
| Materiál | 100 % Akryl |
| Návin | 360 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 3, 3,5 |
| Váha | 100 g |
| Číslo farby | 135 |
Akrylová priadza Super Baby je mimoriadne vhodná na pletenie oblečkov pre bábätká a pre deti. Vyrobiť môžeme všemožné detské úplety ako sú…
Rýchle info

Priadza Super baby - režná svetlá 078
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
EUR 3,31
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací, háčkovací |
| Materiál | 100 % Akryl |
| Návin | 360 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 3, 3,5 |
| Váha | 100 g |
| Číslo farby | 078 |
Akrylová priadza Super Baby je mimoriadne vhodná na pletenie oblečkov pre bábätká a pre deti. Vyrobiť môžeme všemožné detské úplety ako sú…