Pletenie a háčkovanie - Veľkosť - 3,5
Všetko pre pletenie a háčkovanie - pletacie ihlice, háčiky na háčkovanie, pletacie a háčkovacie priadze, vlny a klbka.
Rýchle info

Dlhý háčik na tuniské háčkovanie - dĺžka 30 cm - veľkosti 2 - 5
Skladom
od
EUR 2,88
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast, Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka | 30 cm |
| Veľkosť | 2, 2,5, 3, 3,5, 4, 4,5, 5 |
Špeciálny háčik je určený na tuniské háčkovanie. Chceli by ste si vytvoriť pletený sveter, ale viete len háčkovať? Potom je tuniské…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 60 cm - veľkosť č. 3,5
Skladom
EUR 5,51
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 60 cm |
| Veľkosť | 3,5 |
Kruhové ihlice sú zložené z dvoch kratších kovových ihlíc (oproti klasickým rovným pletacím ihliciam), ktoré sú vzájomne spojené ohybným…
Rýchle info

Ponožkové ihlice - 5 ks - velikost č. 3,5
Skladom
EUR 2,88
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 19 cm |
| Veľkosť | 3,5 |
| Počet kusov v balení | 5 |
Súprava ponožkových ihlíc sa skladá z 5 ks krátkych ihlíc, na ktoré sa rozdeľuje úplet s malým počtom očiek. Táto práca je typická práve…
Rýchle info


Hliníkový háčik na háčkovanie so silikónovou rukoväťou - veľkosti 2 - 6
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
od
EUR 1,59
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník + silikon |
| Veľkosť ihlice / háčika | 2 , 2,5 , 3, 3,5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6 |
Tento háčik ponúkame vo veľkostiach 2 - 6 (veľkosť 2 je háčik najjemnejší). Telo háčika je vyrobené z hliníka a je opatrené silikónovou…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 40 cm - veľkosť č. 3,5
Skladom
EUR 6,01
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dĺžka drôtu | 40 cm |
| Veľkosť | 3,5 |
Kruhové ihlice sú zložené z dvoch kratších kovových ihlíc (oproti klasickým rovným pletacím ihliciam), ktoré sú vzájomne spojené ohybným…
Rýchle info

Rovné pletacie ihlice - veľkosť č. 3,5
Skladom
EUR 1,62
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Veľkosť | 3,5 |
Rovné pletacie ihlice neodmysliteľne patria k výrobe všetkého pleteného. Babičky, mamičky, deti, ale nájdu sa aj zapálení pleti, potrebujú…
Rýchle info

Kruhové ihlice s dĺžkou struny 80 cm - veľkosť č. 3,5
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Hliník potiahnutý teflónom |
| Dĺžka drôtu | 80 cm |
| Veľkosť | 3,5 |
Kruhové ihlice sú zložené z dvoch kratších kovových ihlíc (oproti klasickým rovným pletacím ihliciam), ktoré sú vzájomne spojené ohybným…