Podprsenkové, plavkové a prádlové polotovary
Snáď každá žena už niekedy potrebovala opraviť svoju spodnú bielizeň, alebo plavky, či opalovačky.
Práve pre túto príležitosť máme v sortimente náhradné kostice do podprseniek, podprsenkové a plavkové zapínanie, podprsenkové krúžky a skracovače.
Hotové podprsenkové ramienka Vám uľahčia prácu s výmenou tejto časti prádla. V ponuke máme tiež ramienkovú gumu, z ktorej si ramienka môžete vyrobiť sami.
Pre tých z Vás, ktorí majú problémy s malým objemom podprsenky, ponúkame predlžovače podprseniek, ktoré sa buď našijú, alebo podprsenkové predlžovače, ktoré sú odopínacie a použiteľné aj pre inú podprsenku. Sú teda veľmi vhodné pre tých, ktorí sa nekamarátia s ihlou a niťou.
Do svadobných šiat, spoločenských šiat, kostýmov na karneval, korzetov či ako výstuh do šitých kabeliek sa používajú kostice v metráži. Silikónové ramienka poslúžia všade tam, kde od ramienok vyžadujeme transparentnosť.

Skracovač ramienkový kovový - striebro - prieťah 0,8 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,1 cm x 1,03 cm |
| Rozmer prievlaku | 0,8 cm |

Skracovač ramienkový kovový - striebro - prieťah 1,2 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,15 cm x 1,5 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,2 cm |

Skracovač ramienkový kovový - striebro - prieťah 1 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,13 cm x 1,28 cm |
| Rozmer prievlaku | 1 cm |

Skracovač ramienkový kovový - striebro - prieťah 1,5 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,13 cm x 1,75 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,5 cm |

Krúžok kovový - strieborný - prieťah 0,9 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Vnútorný priemer | 1,47 cm |

Krúžok kovový - strieborný - prieťah 1,1 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Vnútorný priemer | 1,1 cm |

Krúžok kovový - strieborný - prieťah 1,47 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Vnútorný priemer | 1,47 cm |

Krúžok - priehľadný - vnútorný priemer 1,4 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vnútorný priemer | 1,4 cm |

Podprsenkové kostice - dĺžka drôtu cca 34,5 cm - veľkosť 130 A
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Dĺžka drôtu | cca 34,5 cm |
| Veľkosť | 130 A |
| Počet kusov v balení | 1 pár |

Našívací predlžovač obvodu podprsenky - 2 háčiky – čierny - dĺžka 5 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Polyester |
| Dĺžka | 4,5 cm |
| Celkové rozmery | 4,5 cm x 2,8 cm |
| Rozteč háčikov | 1,2 cm |

Našívací predlžovač obvodu podprsenky - 3 háčiky – čierny - dĺžka 5 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Polyester |
| Dĺžka | 4 cm - 4,5 cm |
| Celkové rozmery | 5 cm x 4,5 cm |
| Rozteč háčikov | 1,5 |

Nášivný predĺžovač obvodu podprsenky – 3 háčiky – biela – dĺžka 5 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Polyester |
| Dĺžka | 4 cm - 4,5 cm |
| Celkové rozmery | 5 cm x 4,5 cm |
| Rozteč háčikov | 1,5 |

Podprsenkové zapínanie - nikel - prievlak 2 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,7 cm x 2,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 2 cm |

Podprsenkové zapínanie - nikel - prievlak 1cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,5 cm x 1,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 1 cm |

Podprsenkové zapínanie prievlak 1,5 cm - zlatý kov
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,5 cm x 1,8 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,5 cm |

Podprsenkové zapínanie - čierna - prievlak 1,5 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3 cm x 1,8 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,5 cm |

Podprsenkové zapínanie - transparentná kvietka - prievlak 1,4 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3 cm x 2 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,4 cm |

Podprsenkové zapínanie - nikel - prievlak 1,5 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2 cm x 2 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,5 cm |

Podprsenkové zapínanie - transparentné - prievlak 1,5 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3 cm x 1,8 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,5 cm |

Podprsenkové kostice - dĺžka drôtu cca 33 cm - veľkosť 135A
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Dĺžka drôtu | cca 33 cm |
| Veľkosť | 135A |

Podprsenkové kostice - dĺžka drôtu cca 26,5 cm - veľkosť 110A
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Dĺžka drôtu | cca 26,5 cm |
| Veľkosť | 110A |

Plastové podprsenkové zapínanie - biela - prievlak 2,9 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3,3 cm x 3,4 cm |
| Rozmer prievlaku | 2,9 cm |

Podprsenkové zapínanie - priehľadná - prievlak 1,4 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 2,3 cm x 2 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,4 cm |

Krúžok - biely - vnútorný priemer 1,6 cm
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Priemer | vnější průměr 2,2 cm |
| Vnútorný priemer | 1,6 cm |