Potreby pre tvorenie - Farba - Ružová
Ste tí z nás, ktorým robí radosť tvorenia v rôznych podobách? Radi dekorujete darčekové balíčky, zdobíte sviatočné tabule, pracujete s plstenými plátnami, vyšívate alebo zdobíte oblečenie? Skúste sa inšpirovať práve tu.
Nájdete tu rôzne stuhy v metráži, vyšívacie potreby, očká na hračky, bambuľky, kytičky, tyl, organzy, flitre.
Rýchle info
Easter Deal -15%
Novinka

Dekoračný chlpatý drôtik - ostro ružová
Skladom
EUR 0,28
EUR 0,33
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Polyester |
| Priemer | 0,6 cm |
| Dĺžka | 30 cm |
Dekoratívny chlpatý drôtik v žiarivej ostro ružovej farbe je ideálnym materiálom pre rôzne kreatívne a dekoračné projekty. Vďaka svojej…
Rýchle info

Vzorkovaná stuha - its a girl - ružová - šírka 2,5 cm
Skladom
EUR 1,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Polyester |
| Šírka | 2,5 cm |
| Údržba |
Vzorkovaná stuha s nápisom 'Its a Girl' v ružovej farbe a šírke 2,5 cm je ideálnym doplnkom na balenie darčekov pre novorodené dievčatká,…
Rýchle info
Novinka
Metráž


Luxusná stuha - biela s ružovými lastovičkami - šírka 7,5 cm
Skladom
EUR 0,205
(EUR 2,05/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 7,5 cm |
| Údržba |
Luxusná stuha v čistej bielej farbe zdobená jemnými ružovými lastovičkami so šírkou 7,5 cm je elegantným a štýlovým doplnkom vhodným na…
Rýchle info

Prádlová saténová mašlička 1,2 cm x 2,5 cm - tmavoružová
Skladom
EUR 0,33
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Údržba | |
| Celkové rozmery | 1,2 cm x 2,5 cm |
Prádlová saténová mašlička v tmavoružovej farbe a rozmeroch 1,2 cm x 2,5 cm je elegantný dekoratívny doplnok, ktorý skvele ozdobí spodné…
Rýchle info

Lurexová priadza Katia - dúhová
Skladom
EUR 3,73
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | pletací + háčkovací |
| Materiál | 65 % akryl 35 % metalizovaný polyester |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5/3 |
| Váha | 25g |
| Číslo farby | 1611 |
Trblietavá priadza s dúhovými odleskami ozdobí vaše ručné tvorenie. Môžete ju použiť samostatne, alebo ako pripletaciu priadzu, pri pletení…
Rýchle info
-65%

Drevené korálky v tvare kocky s písmenkami - na výber
Skladom
EUR 0,21
EUR 0,60
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
Vytvorte si originálne náramky, náhrdelníky či kľúčenky s osobným odkazom!
Tieto drevené korálky v tvare kocky s písmenkami sú ideálne na…
Rýchle info
Metráž

Organza - svetlo ružová - šírka 36 cm
Skladom
EUR 0,122
(EUR 1,22/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 36 cm |
| Údržba |
Rýchle info
Metráž

Zamatová stuha - staroružová - šírka 2 cm
Skladom
EUR 0,155
(EUR 1,55/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Viskóza + Polyamid |
| Šírka | 2 cm |
| Údržba |
Zamatová stuha, čiže zamatka, je vyrobená z jednej strany z pevnej stuhy a z druhej strany z mäkkého semišového materiálu, veľmi príjemného…
Rýchle info
Metráž

Zamatová stuha - ostro ružová - šírka 2 cm
Skladom
EUR 0,155
(EUR 1,55/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Viskóza + Polyamid |
| Šírka | 2 cm |
| Údržba |
Zamatová stuha, čiže zamatka, je vyrobená z jednej strany z pevnej stuhy a z druhej strany z mäkkého semišového materiálu, veľmi príjemného…
Rýchle info
Metráž

Zamatová stuha - staroružová - šírka 1 cm
Skladom
EUR 0,105
(EUR 1,05/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Viskóza + Polyamid |
| Šírka | 1 cm |
| Údržba |
Zamatová stuha, čiže zamatka, je vyrobená z jednej strany z pevnej stuhy a z druhej strany z mäkkého semišového materiálu, veľmi príjemného…
Rýchle info
Metráž

Zamatová stuha - ostro ružová - šírka 1 cm
Skladom
EUR 0,105
(EUR 1,05/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Viskóza + Polyamid |
| Šírka | 1 cm |
| Údržba |
Zamatová stuha, čiže zamatka, je vyrobená z jednej strany z pevnej stuhy a z druhej strany z mäkkého semišového materiálu, veľmi príjemného…
Rýchle info

Drevené korálky v tvare kocky s písmenkami - farebný mix - obsah balenia 26 ks
Skladom
EUR 1,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Počet kusov v balení | 26 |
Balíček drevených korálikov s písmenkami obsahuje písmená celej abecedy. Od každého písmenka 1 kus.
Rozmer korálky je 1 cm x 1 cm x 1 cm.
Rýchle info
Easter Deal -7%
Viac farieb


Kostičkované stuhy - viac farieb - šírka 1 cm
Skladom
EUR 3,87
EUR 4,14
(EUR 3,87/balenie)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 2,5 cm |
| Údržba | |
| Počet metrov v balení | 10 metrov |
Textilné stuhy s kockovaným vzorom využijete na zdobenie, viazanie a iné dekorácie. Skvele poslúži pri balení darčekov. Vďaka vzoru s…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Viac farieb


Kostičkované stuhy - viac farieb - šírka 2,5 cm
Skladom
EUR 4,65
EUR 4,98
(EUR 4,65/balenie)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 2,5 cm |
| Údržba | |
| Počet metrov v balení | 10 metrov |
Textilné stuhy s kockovaným vzorom využijete na zdobenie, viazanie a iné dekorácie. Skvele poslúži pri balení darčekov. Vďaka vzoru s…
Rýchle info
Metráž

Luxusná saténová stuha - ružová - šírka 10 cm
Skladom
EUR 0,197
(EUR 1,97/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Polyester |
| Šírka | 10 cm |
| Údržba |
Luxusná ružová saténová stuha je vhodná na výzdobu osláv, svadieb a iných slávnostných udalostí. Použite ju na vytvorenie elegantnej…
Rýchle info
Metráž

Vyšívaný dvojitý pevný prámik s masajským motivom - šírka 0,5 cm
Skladom
EUR 0,122
(EUR 1,22/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,5 cm |
| Údržba |
Vyšívaný dvojitý pevný prámik s masajským motívom so šírkou 0,5 cm je kvalitným a originálnym materiálom vhodným na zdobenie odevov,…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Metráž

Kockovaná stuha - ružová, biela - šírka 1,5 cm
Skladom
EUR 0,039
EUR 0,042
(EUR 0,39/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 1,5 cm |
| Údržba |
Textilné stuhy s kockovaným vzorom využijete na zdobenie, viazanie a iné dekorácie. Skvele poslúži pri balení darčekov. Vďaka vzoru s…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Metráž

Kockovaná stuha - tmavo ružová, biela - šírka 1,5 cm
Skladom
EUR 0,039
EUR 0,042
(EUR 0,39/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 1,5 cm |
| Údržba |
Textilné stuhy s kockovaným vzorom využijete na zdobenie, viazanie a iné dekorácie. Skvele poslúži pri balení darčekov. Vďaka vzoru s…
Rýchle info
Metráž

Bavlnená stuha LOVE - smotanová, ružová - šírka 1,5 cm
Skladom
EUR 0,075
(EUR 0,75/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Bavlna |
| Šírka | 1,5 cm |
| Údržba |
Rýchle info

Našívacie flitre - fuchsiovo ružová - priemer 0,6 cm
Skladom
EUR 1,22
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Priemer | 0,6 cm |
| Údržba | |
| Počet kusov v balení | cca 130 |
Rýchle info
Viac farieb


Bambuľky - viac farieb - priemer 1 cm
Skladom
EUR 0,17
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Priemer | 1 cm |
| Údržba |
Tieto 1centimeter drobné bambuľky budú skvelé na dekorovanie čiapok, šál, svetrov, detského oblečenia, alebo karnevalových kostýmov. Môžete…
Rýchle info

Drevená korálka kocka - svetlo ružová - rozmer 1 cm x 1 cm x 1 cm
Skladom
EUR 0,12
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 1 cm x 1 cm x 1 cm |
Rýchle info

Drevená korálka kocka - ostro ružová - rozmer 1 cm x 1 cm x 1 cm
Skladom
EUR 0,12
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 1 cm x 1 cm x 1 cm |
Rýchle info

Drevená korálka na cumlík s korunkou - tmavo ružová ostrá - rozmer 2 cm x 0,6 cm
Skladom
EUR 0,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Dřevo |
| Celkové rozmery | 2 cm x 0,6 cm |