Plastové a kovové odevné pracky
Veľký výber plastových a kovových odevných praciek, prievlaky, zkraovačů a posunovačov. Tieto komponenty majú veľmi široké možnosti využitia.
Rýchle info

Kovová odevná pracka - strieborná - prievlak 4 cm
Skladom
EUR 0,79
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,2 cm x 4,4 cm |
| Rozmer prievlaku | 4 cm |
Rýchle info

Podprsenkové zapínanie - čierna - prievlak 4 cm
Skladom
EUR 1,50
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3 cm x 5 cm |
| Rozmer prievlaku | 4 cm |
Rýchle info

Podprsenkové zapínanie - čierna - prievlak 3 cm
Skladom
EUR 1,25
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3,6 cm x 2,6 cm |
| Rozmer prievlaku | 3 cm |
Rýchle info


Plastové podprsenkové zapínanie - biela - prievlak 2 cm
Skladom
EUR 1,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 2,5 cm x 2,8 cm |
| Rozmer prievlaku | 2 cm |
Plastové podprsenkové zapínanie v bielej farbe s priemerom prievlaku 2 cm je praktickým a spoľahlivým doplnkom pre vaše spodné prádlo.…
Rýchle info

Kovová odevná pracka - strieborná - prievlak 2,5 cm
Skladom
EUR 1,13
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Kovová odevná pracka - strieborná - prievlak 4 cm
Skladom
EUR 1,17
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Rozmer prievlaku | 4 cm |
Rýchle info

Kovová odevná pracka - staro-mosadzná - prievlak 2,8 cm
Skladom
EUR 2,84
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Rozmer prievlaku | 2,8 cm |
Rýchle info

Kovová odevná pracka - strieborná - prievlak 2,2 cm
Skladom
EUR 0,75
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Rozmer prievlaku | 2,2 cm |
Rýchle info

Kovová odevná pracka - strieborná - prievlak 3 cm
Skladom
EUR 0,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Rozmer prievlaku | 3 cm |
Rýchle info

Kovová odevná pracka - strieborná - prievlak 2,5 cm
Skladom
EUR 0,79
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Kovová odevná pracka - zlatá - prievlak 1,8 cm - rozmer 3,2 cm x 2,5 cm
Skladom
EUR 0,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 3,2 cm x 2,5 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,8 cm |
Rýchle info

Kovová odevná pracka - strieborná - prievlak 2,3 cm
Skladom
EUR 0,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Rozmer prievlaku | 2,3 cm |
Rýchle info

Plastová odevná pracka - hnedá - prievlak 2,5 cm - rozmer 3,8 cm x 3,2 cm
Skladom
EUR 1,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3,8 cm x 3,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Plastová odevná pracka - tmavo modrá - prievlak 2,5 cm - rozmer 3,8 cm x 3,2 cm
Skladom
EUR 1,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3,8 cm x 3,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Plastová odevná pracka - žltá - prievlak 2,5 cm - rozmer 3,8 cm x 3,2 cm
Skladom
EUR 1,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3,8 cm x 3,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Kovová odevná pracka - strieborná - prievlak 3,5 cm
Skladom
EUR 1,17
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Rozmer prievlaku | 3,5 cm |
Rýchle info

Plastová odevná pracka - smotanová - prievlak 2,5 cm - rozmer 5,7 cm x 3,7 cm
Skladom
EUR 1,62
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 5,7 cm x 3,7 cm |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Plastová odevná pracka - červená - prievlak 2,5 cm - rozmer 3,8 cm x 3,2 cm
Skladom
EUR 1,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3,8 cm x 3,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Plastová odevná pracka - vínová - prievlak 2,5 cm - rozmer 3,8 cm x 3,2 cm
Skladom
EUR 1,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3,8 cm x 3,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Plastová odevná pracka - oranžová - prievlak 2,5 cm - rozmer 3,8 cm x 3,2 cm
Skladom
EUR 1,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 3,8 cm x 3,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Plastová odevná pracka - zlatá, zelená, červená - prievlak 3 cm - rozmer 6,3 cm x 3,6 cm
Skladom
EUR 1,46
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 6,3 cm x 3,6 cm |
| Rozmer prievlaku | 3 cm |
Rýchle info

Plastová odevná pracka - khaki - prievlak 2,5 cm
Skladom
EUR 1,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Plastová odevná pracka - svetlo ružová - prievlak 2,5 cm - priemer 3,7 cm
Skladom
EUR 0,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Priemer | 3,7 cm |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Plastová odevná pracka - béžovo-hnedá - prievlak 4,3 cm
Skladom
EUR 1,88
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 4,3 cm |