Prírodná galantéria - Návin - 227 m
🌿V našej kategórii Prírodná galantéria nájdete širokú škálu produktov vyrobených z prírodných materiálov. Ponúkame produkty z ľanu, bavlny, juty a sisalu, dreva, skla, perlete a prírodné výplne z pohánky.
♻️ Všetky produkty sú ekologické, bez plastov a vhodné pre udržateľné šitie, dekorácie či prírodné doplnky. Tvorenie s rešpektom k prírode.
Rýchle info
Český výrobca

Priadza Kordonet č. 50 - béžová - číslo farby 7114
Skladom
EUR 3,30
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 227 m |
| Váha | 20 gramov |
| Číslo farby | 7114 |
| Priemer vlákna | 0,56 mm |
| Veľkosť ihlice / háčika | 1,4 mm |
Kordonet je tradičná česká bavlnená háčkovacia a pletacia priadza, ktorá je veľmi tenká.
Pre svoju jemnosť sa z kordonnetiek dá vyrobiť…
Rýchle info
Český výrobca

Priadza Kordonet č. 50 - smotanová - číslo farby 7104
Skladom
EUR 2,67
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletacie, Háčkovacie |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 227 m |
| Váha | 20 gramov |
| Číslo farby | 7104 |
| Priemer vlákna | 0,56 mm |
| Veľkosť ihlice / háčika | 1,4 mm |
Kordonet je tradičná česká bavlnená háčkovacia a pletacia priadza, ktorá je veľmi tenká.
Pre svoju jemnosť sa z kordonnetiek dá vyrobiť…