Prírodná galantéria - Typ - Jutové lano
🌿V našej kategórii Prírodná galantéria nájdete širokú škálu produktov vyrobených z prírodných materiálov. Ponúkame produkty z ľanu, bavlny, juty a sisalu, dreva, skla, perlete a prírodné výplne z pohánky.
♻️ Všetky produkty sú ekologické, bez plastov a vhodné pre udržateľné šitie, dekorácie či prírodné doplnky. Tvorenie s rešpektom k prírode.
Rýchle info
Easter Deal -7%


Jutový špagát - tmavá režná - priemer 0,3 cm - balenie 20 m
Skladom
EUR 3,86
EUR 4,13
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Juta |
| Priemer | 0,3 cm |
| Údržba | |
| Počet metrov v balení | 20 |
Jutový špagát v tmavej režnej farbe s priemerom 0,3 cm je balený v dĺžke 20 metrov a je vyrobený z prírodného materiálu, ktorý zaručuje…
Rýchle info
Easter Deal -6%
Metráž

Extra silné jutové lano - tmavá režná - priemer 0,8 cm
Skladom
EUR 0,137
EUR 0,146
(EUR 1,37/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Bavlna |
| Priemer | 0,8 cm |
| Údržba |
Jutové lano je vyrobené z jutovníka tobolkovitého, čo sa prírodný materiál - je teda plne rozložiteľný. Jeho používaním preto nezaťažujete…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Metráž

Jutové lano - tmavá režná - priemer 0,5 cm
Skladom
EUR 0,078
EUR 0,084
(EUR 0,78/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Juta |
| Priemer | 0,5 cm |
| Údržba |
Jutové lano je vyrobené z jutovníka tobolkovitého, čo sa prírodný materiál - je teda plne rozložiteľný. Jeho používaním preto nezaťažujete…
Rýchle info
Easter Deal -6%

Jutový povrázok - tmavá režná - priemer 0,25 cm
Skladom
EUR 1,91
EUR 2,04
(EUR 1,91/balenie)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Juta |
| Priemer | 0,25 cm |
| Údržba | |
| Počet metrov v balení | 15 |
Jutový povrázok je vyrobený z jutovníka tobolkovitého, čo sa prírodný materiál - je teda plne rozložiteľný. Jeho používaním preto…
Rýchle info
Easter Deal -6%
Metráž

Extra silné jutové lano - tmavá režná - priemer 1 cm
Nie je skladom
EUR 0,176
EUR 0,188
(EUR 1,76/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Bavlna |
| Priemer | 1 cm |
| Údržba |
Jutové lano je vyrobené z jutovníka tobolkovitého, čo sa prírodný materiál - je teda plne rozložiteľný. Jeho používaním preto nezaťažujete…