Produkty v akcii - Farba - Béžová
Rýchle info
Easter Deal -5%
Šírka 0,4 cm - 10,8 cm
Český výrobca


Stuha taftová béžová č. 701
Skladom
od
EUR 1,87
EUR 1,97
(EUR 1,87/balenie)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,4 cm, 0,6 cm, 0,9 cm, 1,5 cm, 2 cm, 2,5 cm, 4 cm, 5,2 cm, 7,2 cm, 10,8 cm |
| Údržba | |
| Počet metrov v balení | 10 metrov |
Kvalitná taftová stuha od českého výrobcu. Jedná sa o najpoužívanejšie stuhy, ktoré sa hodia na rozmanité účely. Sú ideálne na tvorbu…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Metráž

Bavlnená stuha so sovičkami - biela, zelená, béžová - šírka 1,5 cm
Skladom
EUR 0,078
EUR 0,084
(EUR 0,78/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Bavlna |
| Šírka | 1,5 cm |
| Údržba |
Bavlnená stuha so sovičkami oživí každú dekoráciu. Skvele poslúži pri balení darčekov. Vďaka vzoru s roztomilými sovičkami sa hodí na…
Rýchle info
Easter Deal -23%
Český výrobca

Mix stuh na veľkonočnú korbáč - rôzne farby - šírka 0,6 cm - 2,5 cm
Skladom
od
EUR 2,15
EUR 2,78
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,4 cm, 0,6 cm, 0,9 cm, 1,5 cm, 2 cm, 2,5 cm |
| Údržba |
Mix stuh na veľkonočnú korbáč v rôznych farbách a šírkach. Nemusíte mať doma zbytočnú zásobu stuh, pokiaľ pre nich inak nenájdete…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Metráž

Jutová stuha so strieborným efektom - šírka 5 cm
Skladom
EUR 0,151
EUR 0,162
(EUR 1,51/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Juta, Polyester |
| Šírka | 5 cm |
| Údržba |
Jutová stuha je vyrobená z jutovníka tobolkovitého, čo sa prírodný materiál. Klasický prírodný vzhľad je doplnený o strieborný efekt, ktorý…
Rýchle info
Easter Deal -17%
Metráž

Jutový prámik - béžový - šírka 1,2 cm
Skladom
EUR 0,87
EUR 1,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Juta |
| Šírka | 1,2 cm |
| Údržba |
Jutový prámik v prírodnej béžovej farbe a šírke 1,2 cm je ideálnym doplnkom na zdobenie odevov, doplnkov a bytového textilu. Vyrobený z…
Rýchle info
Easter Deal -17%

Jutový prámik - slučky - béžový - šírka 1,3 cm
Skladom
EUR 0,087
EUR 0,105
(EUR 0,87/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Juta |
| Šírka | 1,3 cm |
| Údržba |
Jutový prámik so slučkami v prírodnej béžovej farbe a šírke 1,3 cm je ozdobný prámik vyrobený z prírodnej juty. Je ideálny na zdobenie…
Rýchle info
Easter Deal
Viac farieb


Malé veľkonočné vajíčka s kvietkami na mašličke - žltá, fialová, zelená, červená, oranžová - výška 4 cm
Nie je skladom
EUR 0,65
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Výška | 4 cm |
Malé plastové veľkonočné vajíčka s kvietkami na mašličke potešia všetkých priaznivcov veselých farieb. Sú ľahké a nerozbitné, vhodné na…