Produkty v akcii - Farba - Šedá
Rýchle info
Easter Deal -8%
Metráž
Český výrobca

Stuha saténová svetlo šedá č. 3176
Skladom
od
EUR 0,11
EUR 0,12
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,3 cm, 0,7 cm, 0,9 cm, 1,2 cm, 1,8 cm, 2,5 cm, 3 cm, 4 cm, 5 cm |
| Údržba |
Ak hľadáte elegantnú stuhu na zabalenie darčeka, zviazanie celofánového vrecka, darčekového koša alebo na dekoratívne účely, táto saténová…
Rýchle info
Easter Deal -8%
Metráž
Český výrobca

Stuha saténová tmavo šedá č. 3180
Skladom
od
EUR 0,11
EUR 0,12
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,3 cm, 0,7 cm, 0,9 cm, 1,2 cm, 1,8 cm, 2,5 cm, 3 cm, 4 cm, 5 cm |
| Údržba |
Ak hľadáte elegantnú stuhu na zabalenie darčeka, zviazanie celofánového vrecka, darčekového koša alebo na dekoratívne účely, táto saténová…
Rýchle info
Easter Deal -17%

Prírodné pierko - šedá - dĺžka 11 cm - 17 cm
Skladom
EUR 0,35
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Perie |
| Dĺžka | 11 cm - 17 cm |
Prírodné pierko má jedinečný vzhľad, je veľmi jemné a nadýchané. Perie môžeme použiť na výrobu kostýmov, čeleniek, na lapače snov, využitie…
Rýchle info
Easter Deal -26%


Zmes Perlovek na vyšívanie v krabičke z borovicového dreva
Skladom
EUR 32,77
EUR 44,45
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Drevo, Bavlna |
| Celkové rozmery | 15 cm x 15 cm x 6 cm |
Starostlivo sme pre vás vybrali kvalitnú drevenú škatuľu, ktorá je na povrchu ošetrená bielym lakom a vytvorili sadu na vyšívanie. Dovnútra…
Rýchle info
Easter Deal -28%


Zmes Mouliniek na vyšívanie v krabičke z borovicového dreva
Skladom
EUR 29,22
EUR 40,41
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Drevo, Bavlna |
| Celkové rozmery | 15 cm x 15 cm x 6 cm |
Starostlivo sme pre vás vybrali kvalitnú drevenú škatuľu, ktorá je na povrchu ošetrená bielym lakom a vytvorili sadu na vyšívanie. Dovnútra…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Oeko-Tex® Standard 100

Plstená taštička v tvare zajačika - 21 cm x 14 cm x 7,5 cm - šedá, ružová, čierna
Skladom
EUR 4,88
EUR 5,22
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plsť |
| Celkové rozmery | 21 cm x 14 cm x 7,5 cm |
Plstená taštička v tvare zajačika nájde využitie ako dekoratívne účely, tak je aj skvelá ako taštička na veľkonočnú koledu. Vložte do…