Produkty v akcii - Farba - Smotanová
Rýchle info
Easter Deal -5%
Šírka 0,4 cm - 10,8 cm
Český výrobca


Stuha taftová smotanová č. 201
Skladom
od
EUR 1,87
EUR 1,97
(EUR 1,87/balenie)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,4 cm, 0,6 cm, 0,9 cm, 1,5 cm, 2 cm, 2,5 cm, 4 cm, 5,2 cm, 7,2 cm, 10,8 cm |
| Údržba | |
| Počet metrov v balení | 10 metrov |
Kvalitná taftová stuha od českého výrobcu. Jedná sa o najpoužívanejšie stuhy, ktoré sa hodia na rozmanité účely. Sú ideálne na tvorbu…
Rýchle info
Easter Deal
Metráž
Český výrobca

Stuha saténová smotanová č. 3004
Skladom
od
EUR 0,12
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,3 cm, 0,7 cm, 0,9 cm, 1,2 cm, 1,8 cm, 2,5 cm, 3 cm, 4 cm, 5 cm |
| Údržba |
Ak hľadáte elegantnú stuhu na zabalenie darčeka, zviazanie celofánového vrecka, darčekového koša alebo na dekoratívne účely, táto saténová…
Rýchle info
Easter Deal -6%

Veľkonočný vlnený baránok na drevenom podstavci - 13cm x 11 cm x 4,5 cm - smotanová, svetlé drevo
Skladom
EUR 5,67
EUR 6,06
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Dřevo + textilní vlákno |
| Celkové rozmery | 13 cm x 11 cm x 4,5 cm |
Veľkonočný vlnený baránok, na drevenom podstavci, vnesie do vášho domova jarnú atmosféru. Skvele doplnia veľkonočné aranžmány z jarných…
Rýchle info
Easter Deal -8%
Viac farieb


Vajíčka s dekorom bielej a mliečnej čokolády na mašličke - tmavo hnedá, biela
Skladom
EUR 0,74
EUR 0,80
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Výška | 6 cm |
Veľkonočné vajíčka s mašličkou na zavesenie, v decentnej hnedo - bielej kombinácii. Sú ľahké a nerozbitné, vhodné na tvorenie s deťmi.…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Metráž

Jutová stuha - smotanová - šírka 7 cm
Skladom
EUR 0,124
EUR 0,134
(EUR 1,24/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Juta |
| Šírka | 7 cm |
| Údržba |
Jutová stuha je vyrobená z jutovníka tobolkovitého, čo sa prírodný materiál - je teda plne rozložiteľný. Jeho používaním preto nezaťažujete…
Rýchle info
Easter Deal -29%


Plátená taška na vymaľovanie – Myška krajčírka (autorský motív)
Skladom
EUR 5,31
EUR 7,53
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Bavlna |
| Údržba | |
| Celkové rozmery | 38 cm x 41 cm |
Originálna plátená taška s motívom myšky krajčírky je nielen praktickým doplnkom, ale aj tvorivou zábavou pre deti aj dospelých. Vezmite…
Rýchle info
Easter Deal -29%


Plátená taška na vymaľovanie – Punková voodoo bábika (autorský motív)
Skladom
EUR 5,31
EUR 7,53
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Bavlna |
| Údržba | |
| Celkové rozmery | 38 cm x 41 cm |
Výrazný motív punkovej voodoo bábiky robí z tejto plátenej tašky jedinečný doplnok aj tvorivý projekt. Stačí vziať textilné fixky a…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Metráž

Bavlnená stuha s jarnými kvetmi - smotanová, ružová, svetlo modrá - šírka 1,5 cm
Nie je skladom
EUR 0,07
EUR 0,075
(EUR 0,70/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Bavlna |
| Šírka | 1,5 cm |
| Údržba |
Bavlnená stuha s jarnými kvetmi nežne ozdobí každú dekoráciu. Skvele poslúži pri balení darčekov. Vďaka vzoru s drobnými kvietkami sa hodí…