Produkty v akcii - Farba - Svetlé drevo
Rýchle info
Easter Deal -6%
Oeko-Tex® Standard 100


Veľkonočný zajačik na drevenom kolíčku - zelená - rozmer 5 cm x 4cm
Skladom
EUR 0,90
EUR 0,96
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Dřevo + Polyester |
| Celkové rozmery | 5 cm x 4cm |
Veľkonočný zajačik na kolíčku ozdobí každé veľkonočné prianie, alebo s nimi ľahko vykúzlite veľkonočnú výzdobu - jednoduchým pripnutím na…
Rýchle info
Easter Deal -6%

Veľkonočný vlnený baránok na drevenom podstavci - 13cm x 11 cm x 4,5 cm - smotanová, svetlé drevo
Skladom
EUR 5,66
EUR 6,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Dřevo + textilní vlákno |
| Celkové rozmery | 13 cm x 11 cm x 4,5 cm |
Veľkonočný vlnený baránok, na drevenom podstavci, vnesie do vášho domova jarnú atmosféru. Skvele doplnia veľkonočné aranžmány z jarných…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Oeko-Tex® Standard 100

Drevený veľkonočný zajačik s ušami na podstavci - rozmer 17,5 cm x 4,5 cm x 3,5 cm - svetlo modrá, svetlé drevo, čierna
Skladom
EUR 3,43
EUR 3,68
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 17,5 cm x 4,5 cm x 3,5 cm |
Drevený veľkonočný zajačik vnesie do vášho domova jarnú atmosféru. Skvele doplnia veľkonočné aranžmány z jarných cibuľovín. Postavte…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Oeko-Tex® Standard 100

Drevený veľkonočný zajačik s ušami na podstavci - rozmer 17,5 cm x 4,5 cm x 3,5 cm - svetlo ružová, svetlé drevo, čierna
Skladom
EUR 3,43
EUR 3,68
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 17,5 cm x 4,5 cm x 3,5 cm |
Drevený veľkonočný zajačik vnesie do vášho domova jarnú atmosféru. Skvele doplnia veľkonočné aranžmány z jarných cibuľovín. Postavte…
Rýchle info
Easter Deal -6%
Oeko-Tex® Standard 100

Drevený veľkonočný zajačik skladací - rozmer 20 cm x 7,5 cm x 2,5 cm - svetlo ružová, svetlé drevo, čierna
Skladom
EUR 5,66
EUR 6,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 20 cm x 7,5 cm x 2,5 cm |
Drevený veľkonočný zajačik vnesie do vášho domova jarnú atmosféru. Skvele doplnia veľkonočné aranžmány z jarných cibuľovín. Postavte…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Viac farieb


Drevená veľkonočná sliepočka na špajli s lykom - 6 cm x 6 cm - zelená, oranžová, žltá
Skladom
EUR 1,29
EUR 1,38
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 6 cm x 6 cm |
Drevená veľkonočná sliepočka na špajli s lykom je krásna decentná dekorácia v jemných pastelových tónoch. Dekorovať s nimi môžete jarný aj…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Viac farieb


Drevené veľkonočné kuriatko na špajli s lykom - rozmer 7 cm x 6,5 cm - ružová, svetlo modrá
Skladom
EUR 1,29
EUR 1,38
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 7 cm x 6,5 cm |
Drevené veľkonočné kuriatko na špajli s lykom je krásna decentná dekorácia v jemných pastelových tónoch. Dekorovať s nimi môžete jarný aj…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Viac farieb
Oeko-Tex® Standard 100


Veľkonočný zajačik z dreva s kvietkom na kolíčku - biela, zelená, žltá - rozmer 4 cm x 2,5 cm
Skladom
EUR 0,70
EUR 0,75
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 4 cm x 2,5 cm |
Veľkonočný zajačik na kolíčku ozdobí každé veľkonočné prianie, alebo s nimi ľahko vykúzlite veľkonočnú výzdobu - jednoduchým pripnutím na…