Produkty v akcii - Farba - Zelená
Rýchle info
Easter Deal -17%
Český výrobca

Látková dekoračná plsť - tmave zelená
Skladom
EUR 0,97
EUR 1,17
| Farba | |
|---|---|
| Váha | 167 g/m2 |
| Údržba | |
| Celkové rozmery | 20 cm x 30 cm |
Látková dekoračná plsť, filc je univerzálny materiál so skutočne širokou škálou využitia. Môžete ju kombinovať s ďalšími výtvarnými…
Rýchle info
Easter Deal -5%
Šírka 0,4 cm - 10,8 cm
Český výrobca


Stuha taftová svetlozelená č. 304
Skladom
od
EUR 1,87
EUR 1,97
(EUR 1,87/balenie)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,4 cm, 0,6 cm, 0,9 cm, 1,5 cm, 2 cm, 2,5 cm, 4 cm, 5,2 cm, 7,2 cm, 10,8 cm |
| Údržba | |
| Počet metrov v balení | 10 metrov |
Kvalitná taftová stuha od českého výrobcu. Jedná sa o najpoužívanejšie stuhy, ktoré sa hodia na rozmanité účely. Sú ideálne na tvorbu…
Rýchle info
Easter Deal -5%
Šírka 0,4 cm - 10,8 cm
Český výrobca


Stuha taftová jarná zelená č. 307
Skladom
od
EUR 1,78
EUR 1,88
(EUR 1,78/balenie)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,4 cm, 0,6 cm, 0,9 cm, 1,5 cm, 2 cm, 2,5 cm, 4 cm, 5,2 cm, 7,2 cm, 10,8 cm |
| Údržba | |
| Počet metrov v balení | 10 metrov |
Kvalitná taftová stuha od českého výrobcu. Jedná sa o najpoužívanejšie stuhy, ktoré sa hodia na rozmanité účely. Sú ideálne na tvorbu…
Rýchle info
Easter Deal -5%
Šírka 0,4 cm - 10,8 cm
Český výrobca


Stuha taftová trávovo zelená č. 309
Skladom
od
EUR 1,78
EUR 1,88
(EUR 1,78/balenie)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,4 cm, 0,6 cm, 0,9 cm, 1,5 cm, 2 cm, 2,5 cm, 4 cm, 5,2 cm, 7,2 cm, 10,8 cm |
| Údržba | |
| Počet metrov v balení | 10 metrov |
Kvalitná taftová stuha od českého výrobcu. Jedná sa o najpoužívanejšie stuhy, ktoré sa hodia na rozmanité účely. Sú ideálne na tvorbu…
Rýchle info
Easter Deal -5%
Šírka 0,4 cm - 10,8 cm
Český výrobca


Stuha taftová tmavo zelená č. 322
Skladom
od
EUR 1,87
EUR 1,97
(EUR 1,87/balenie)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,4 cm, 0,6 cm, 0,9 cm, 1,5 cm, 2,5 cm, 4 cm, 5,2 cm, 7,2 cm, 10,8 cm |
| Údržba | |
| Počet metrov v balení | 10 metrov |
Kvalitná taftová stuha od českého výrobcu. Jedná sa o najpoužívanejšie stuhy, ktoré sa hodia na rozmanité účely. Sú ideálne na tvorbu…
Rýchle info
Easter Deal -8%
Metráž
Český výrobca

Stuha saténová trávovo zelená č. 3107
Skladom
od
EUR 0,11
EUR 0,12
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,3 cm, 0,7 cm, 0,9 cm, 1,2 cm, 1,8 cm, 2,5 cm, 3 cm, 4 cm, 5 cm |
| Údržba |
Ak hľadáte elegantnú stuhu na zabalenie darčeka, zviazanie celofánového vrecka, darčekového koša alebo na dekoratívne účely, táto saténová…
Rýchle info
Easter Deal -6%
Metráž
Viac farieb


Kockované stuhy - oranžová, vínová, zelená, hnedá, červená - šírka 2,5 cm
Skladom
EUR 4,65
EUR 4,97
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 2,5 cm |
| Údržba |
Textilné stuhy s kockovaným vzorom využijete na zdobenie, viazanie a iné dekorácie. Skvele poslúži pri balení darčekov. Vďaka vzoru s…
Rýchle info
Easter Deal -6%
Metráž
Viac farieb
Český výrobca


Saténové stuhy s vajíčkami - červená, modrá, oranžová, žltá, zelená - šírka 1,5 cm
Skladom
EUR 0,102
EUR 0,108
(EUR 1,02/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 1,5 cm |
| Údržba |
Saténové stuhy s vajíčkami sú ideálne na tvorenie s veľkonočnou tematikou - na pentličky na korbáč, zaviazanie veľkonočných balíčkov pre…
Rýchle info
Easter Deal -17%
Metráž

Vzorovaná kockovaná stuha s kvetinkami - červená. biela, modrá, zelená - šírka 2,2 cm
Skladom
EUR 0,087
EUR 0,105
(EUR 0,87/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Bavlna | Viskóza |
| Šírka | 2,2 cm |
| Údržba |
Vzorovanú kockovanú stuhu s nežnými kvietkami využijete na zdobenie, viazanie a iné dekorácie. Skvele poslúži pri balení darčekov. Vďaka…
Rýchle info
Easter Deal -16%
Metráž

Rypsová stuha so sovičkami - biela, červená, zelená - šírka 2,5 cm
Skladom
EUR 0,095
EUR 0,113
(EUR 0,95/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Polyester |
| Šírka | 2,5 cm |
| Údržba |
Stuha s motívom s všestranným využitím, od technických až po dekoratívne účely. Žitná väzba je jemná, priečne pruhovaná. V minulosti sa…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Metráž

Rypsová stuha s veľkonočnými kuriatkami - biela, žltá, zelená - šírka 1,6 cm
Skladom
EUR 0,094
EUR 0,101
(EUR 0,94/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Polyester |
| Šírka | 1,6 cm |
| Údržba |
Stuha s motívom s všestranným využitím, od technických až po dekoratívne účely. Žitná väzba je jemná, priečne pruhovaná. V minulosti sa…
Rýchle info
Easter Deal -9%
Viac farieb


Nažehľovacia záplata - farebné pierko - viac farebných variant - rozmer 6,5 cm x 2,2 cm
Skladom
EUR 1,86
EUR 2,04
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Údržba | |
| Celkové rozmery | 6,5 cm x 2,2 cm |
Nažehlovačka farebné pierko v dúhových farbách, záplata s motívom ktorý ocenia aj dospelí, alebo väčšie deti. Na textil sa hodí na…
Rýchle info
Easter Deal -5%
Viac farieb


Malé vajíčka s bodkami na špajli - červená, svetlo modrá, zelená, fialová, ružová, oranžová
Skladom
EUR 0,63
EUR 0,66
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dĺžka | 20 cm |
| Výška | 4 cm |
Vajíčka na špajli potešia všetkých priaznivcov veselých farieb. Dekorovať s nimi môžete veľkonočné aranžmány, nádoby s cibuľovinami a pod.…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Metráž

Bavlnená stuha so sovičkami - biela, zelená, béžová - šírka 1,5 cm
Skladom
EUR 0,078
EUR 0,084
(EUR 0,78/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Bavlna |
| Šírka | 1,5 cm |
| Údržba |
Bavlnená stuha so sovičkami oživí každú dekoráciu. Skvele poslúži pri balení darčekov. Vďaka vzoru s roztomilými sovičkami sa hodí na…
Rýchle info
Easter Deal -6%


Košieľka na veľkonočné vajíčka so zvieratkami - 6 kusov
Skladom
EUR 1,52
EUR 1,62
| Farba | |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
Termonálepky na veľkonočné vajíčka nazdobia veľkonočné vajcia ľahko a rýchlo a buďte si istí, že ich malí koledníci naozaj ocenia! Stačí…
Rýchle info
Easter Deal -6%
Oeko-Tex® Standard 100


Veľkonočný zajačik na drevenom kolíčku - zelená - rozmer 5 cm x 4cm
Skladom
EUR 0,90
EUR 0,96
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Dřevo + Polyester |
| Celkové rozmery | 5 cm x 4cm |
Veľkonočný zajačik na kolíčku ozdobí každé veľkonočné prianie, alebo s nimi ľahko vykúzlite veľkonočnú výzdobu - jednoduchým pripnutím na…
Rýchle info
Easter Deal -7%

Ľahké polystyrénové vajíčka s kvietkami na stuhe - 3 kusy - zelená, žltá, oranžová
Skladom
EUR 1,87
EUR 2
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Polystyrén |
| Počet kusov v balení | 3 |
| Výška | 6 cm |
Ľahké polystyrénové vajíčka s kvietkami na mašľu potešia všetkých priaznivcov veselých farieb. Sú ľahké a nerozbitné, vhodné na tvorenie s…
Rýchle info
Easter Deal -6%

Prírodná veľkonočná dekoračná trávička - svetlo zelená - 8 gramov
Skladom
EUR 1,52
EUR 1,62
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Sisal |
| Váha | 8 gramů |
Prírodná veľkonočná dekoračná trávička - svetlo zelená, čiže sisal, patrí medzi prírodné rastlinné vlákna. Je vhodný na výrobu rôznych…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Viac farieb


Drevená veľkonočná sliepočka na špajli s lykom - 6 cm x 6 cm - zelená, oranžová, žltá
Skladom
EUR 1,29
EUR 1,38
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 6 cm x 6 cm |
Drevená veľkonočná sliepočka na špajli s lykom je krásna decentná dekorácia v jemných pastelových tónoch. Dekorovať s nimi môžete jarný aj…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Viac farieb


Drevené veľkonočné kuriatko na špajli s lykom - rozmer 7 cm x 6,5 cm - ružová, svetlo modrá
Skladom
EUR 1,29
EUR 1,38
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 7 cm x 6,5 cm |
Drevené veľkonočné kuriatko na špajli s lykom je krásna decentná dekorácia v jemných pastelových tónoch. Dekorovať s nimi môžete jarný aj…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Viac farieb
Oeko-Tex® Standard 100


Veľkonočný zajačik z dreva s kvietkom na kolíčku - biela, zelená, žltá - rozmer 4 cm x 2,5 cm
Skladom
EUR 0,70
EUR 0,75
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 4 cm x 2,5 cm |
Veľkonočný zajačik na kolíčku ozdobí každé veľkonočné prianie, alebo s nimi ľahko vykúzlite veľkonočnú výzdobu - jednoduchým pripnutím na…
Rýchle info
Easter Deal -5%
Viac farieb


Malé vajíčka s kvietkami na špajli - dĺžka 15 cm - červená, zelená, oranžová, žltá, fialová
Skladom
EUR 0,63
EUR 0,66
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dĺžka | 15 cm |
| Výška | 4 cm |
Vajíčka na špajli potešia všetkých priaznivcov veselých farieb. Dekorovať s nimi môžete veľkonočné aranžmány, nádoby s cibuľovinami a pod.…
Rýchle info
Easter Deal -5%
Viac farieb


Malé veľkonočné vajíčka s bodkami na špajli - dĺžka 15 cm - červená, zelená, oranžová, žltá, fialová
Skladom
EUR 0,63
EUR 0,66
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dĺžka | 15 cm |
| Výška | 4 cm |
Vajíčka na špajli potešia všetkých priaznivcov veselých farieb. Dekorovať s nimi môžete veľkonočné aranžmány, nádoby s cibuľovinami a pod.…
Rýchle info
Easter Deal -23%
Český výrobca

Mix stuh na veľkonočnú korbáč - rôzne farby - šírka 0,6 cm - 2,5 cm
Skladom
od
EUR 2,15
EUR 2,78
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 0,4 cm, 0,6 cm, 0,9 cm, 1,5 cm, 2 cm, 2,5 cm |
| Údržba |
Mix stuh na veľkonočnú korbáč v rôznych farbách a šírkach. Nemusíte mať doma zbytočnú zásobu stuh, pokiaľ pre nich inak nenájdete…