Rolničky a zvončeky
Rolničky a zvončeky využijete pri výrobe detských hračiek, na karnevaly, pre domácich miláčikov a na vianočné dekorácie.
Rýchle info

Rolnička - zelená - 0,8 cm x 1 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 0,8 cm x 1 cm |
Rolnička v zelenej farbe s rozmermi 0,8 cm x 1 cm je veselým a dekoratívnym doplnkom vhodným na vianočné ozdoby, darčekové balenie a…
Rýchle info

Rolnička - zlatá - 0,8 cm x 1 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 0,8 cm x 1 cm |
Rolnička v elegantnej zlatej farbe s rozmermi 0,8 cm x 1 cm je malým, ale výrazným doplnkom vhodným pre vianočné dekorácie, doplnky a…
Rýchle info

Rolnička - červená - priemer 1 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 1 cm |
Rolnička v jasnej červenej farbe s priemerom 1 cm je veselým a dekoratívnym doplnkom vhodným na vianočné ozdoby, balenie darčekov a…
Rýchle info

Rolnička - strieborná - priemer 2,5 cm
Skladom
EUR 0,92
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 2,5 cm |
Rýchle info

Kovová odevná ozdoba - orientálna peniaze 1,4 cm - tmavá strieborná
Skladom
EUR 0,33
| Farba | Starostříbrná |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 1,4 cm |
Ľahké peniažky sa našívajú napr. na kostýmy tanečníc, alebo na šatky pre orientálne brušné tance. Pokiaľ ich na oblečení prišijeme blízko…
Rýchle info

Kovová odevná ozdoba - orientálna peniaze 1,4 cm - zlatá
Skladom
EUR 0,33
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 1,4 cm |
Ľahké peniažky sa našívajú napr. na kostýmy tanečníc, alebo na šatky pre orientálne brušné tance. Pokiaľ ich na oblečení prišijeme blízko…
Rýchle info

Rolnička - strieborná
Skladom
EUR 0,50
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,2 cm x 1,5 cm |
Rýchle info

Rolnička - zlatá
Skladom
EUR 0,50
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,2 cm x 1,5 cm |
Rýchle info

Zvonček - strieborná - veľkosť 1 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1 cm |
Rýchle info

Zvonček - zlatá - veľkosť 1 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1 cm |
Rýchle info

Rolnička - zlatá - priemer 1,5 cm
Skladom
EUR 0,59
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 1,5 cm |
Rýchle info

Drevená korálka - zvonček - rozmer 1 cm x 1,3 cm
Skladom
EUR 0,25
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 1 cm x 1,3 cm |
Rýchle info

Rolnička - strieborná - priemer 1,3 cm
Skladom
EUR 0,50
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 1,2 cm |
Rolnička pekne zvoní.
Rýchle info

Rolnička - strieborná - priemer 1,6 cm
Skladom
EUR 0,54
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 1,6 cm |
Rolnička pekne zvoní.
Rýchle info

Rolnička - zlatá - priemer 1,4 cm
Skladom
EUR 0,50
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 1,4 cm |
Rolnička pekne zvoní.
Rýchle info

Rolnička - tyrkysová - priemer 2 cm
Skladom
EUR 0,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 2 cm |
Rolnička pekne zvoní.
Rýchle info

Kovová odevná ozdoba - orientálna peniaze 2 cm - strieborná
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 2 cm |
Ľahké peniažky sa našívajú napr. na kostýmy tanečníc, alebo na šatky pre orientálne brušné tance. Pokiaľ ich na oblečení prišijeme blízko…
Rýchle info
-33%


Rolničky - viac farieb - priemer 1,8 cm
Skladom
EUR 0,54
EUR 0,81
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 1,8 cm |
Rýchle info


Rolničky - viac farieb - priemer 1,4 cm
Skladom
EUR 0,50
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 1,4 cm |
Rýchle info

Zvonček - zlatá - veľkosť 2,5 cm
Skladom
EUR 1,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,5 cm |
Rýchle info

Zvonček - strieborná - veľkosť 2,5 cm
Skladom
EUR 1,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2,5 cm |
Rýchle info

Zvonček - zlatá - veľkosť 1,3 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,3 cm |
Rýchle info

Zvonček - strieborná - veľkosť 1,3 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,3 cm |
Rýchle info

Zvonček - zlatá - veľkosť 2 cm
Skladom
EUR 0,67
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 2 cm |