Plastové skracovače a posunovače
Jemnejšie plastové skracovače použijeme ako súčasť podprsenkových ramienok.
Masívnejšie plastové skracovače použijeme napr. na reguláciu dĺžky popruhu u batohov a tašiek.
Rýchle info

Skracovač ramienkový kovový - striebro - prieťah 0,8 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,1 cm x 1,03 cm |
| Rozmer prievlaku | 0,8 cm |
Skracovač ramienkový kovový v striebornej farbe s prieťahom 0,8 cm je vhodný na úpravu dĺžky ramienok podprseniek, spodnej bielizne, tielok…
Rýchle info

Skracovač ramienkový kovový - striebro - prieťah 1,2 cm
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,15 cm x 1,5 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,2 cm |
Skracovač ramienkový kovový v striebornej farbe s prieťahom 1,2 cm je praktický doplnok na úpravu dĺžky ramienok podprseniek, tielok,…
Rýchle info

Skracovač ramienkový kovový - striebro - prieťah 1 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Celkové rozmery | 1,13 cm x 1,28 cm |
| Rozmer prievlaku | 1 cm |
Skracovač ramienkový kovový v striebornej farbe s prieťahom 1 cm je skvelý na úpravu dĺžky ramienok podprseniek, tielok, kabeliek aj…
Rýchle info

Skracovač plastový - priehľadný- prievlak 1,1 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1,1 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový - priehľadný- prievlak 1,6 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1,6 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový - čierny - prievlak 1,2 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1,2 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový - čierny - prievlak 1 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový s jazýčkom - čierny - prievlak 2,5 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový - čierny - prievlak 5 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 5 cm |
Rýchle info


Plastová karabína - čierna - prievlak 4 cm
Skladom
EUR 1,22
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 4 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový s jazýčkom - čierny - prievlak 3 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 3 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový - čierny - prievlak 3 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 3 cm |
Rýchle info


Skracovač plastový - čierny - prievlak 2 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 2 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový - čierny - prievlak 2,5 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 2,5 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový - čierny - prievlak 4 cm
Skladom
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 4 cm |
Rýchle info

Skracovač ramienkový plastový - biely - prievlak 2,2 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 2,2 cm |
Rýchle info

Skracovač ramienkový plastový - biely - prievlak 1,5 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1,5 cm |
Rýchle info

Skracovač ramienkový plastový - biely - prievlak 1 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1 cm |
Rýchle info

Skracovač ramienkový plastový - béžový - prievlak 1,5 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1,5 cm |
Rýchle info

Skracovač ramienkový plastový - béžový - prievlak 1,1 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1,1 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový - čierny - prievlak 1 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový - čierny - prievlak 1,4 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1,4 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový - čierny - prievlak 1,9 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1,9 cm |
Rýchle info

Skracovač plastový - čierny - prievlak 1,2 cm
Skladom
EUR 0,21
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1,2 cm |