Plastové spony v tvare trojzubca
Trojzubca sa využívajú u batohov, tašiek, opaskov a pod. Aby slúžili svojmu účelu, spájajú sa s textilným popruhom. Ponúkame rôzne veľkosti týchto spôn.
Rýchle info
Novinka

Plastový trojzubec - typ 2 - čierny - priechod 2 cm
Skladom
EUR 0,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 2 cm |
Plastový trojzubec typu 2 v čiernej farbe s priechodom 2 cm je praktickým a odolným doplnkom pre rôzne textilné a šijacie projekty. Tento…
Rýchle info

Trojzubec plastový - čierny - prievlak 5 cm
Skladom
EUR 2,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 6 cm x 9 cm |
| Rozmer prievlaku | 5 cm |
Rýchle info

Trojzubec plastový - čierny - prievlak 3 cm
Skladom
EUR 1,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 7,5 cm x 3,7 cm |
| Rozmer prievlaku | 3 cm |
Rýchle info

Trojzubec plastový - čierny - prievlak 1 cm
Skladom
EUR 0,50
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Rozmer prievlaku | 1 cm |
Rýchle info


Trojzubec plastový so stop brzdou - prievlak 5 cm - čierna
Skladom
EUR 2,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 7,5 cm x 5,8 cm |
| Rozmer prievlaku | 5 cm |
Rýchle info

Trojzubec plastový - čierny - prievlak 2 cm
Skladom
EUR 0,63
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 2 cm |
Rýchle info

Trojzubec plastový - čierny - prievlak 3 cm
Skladom
EUR 1,05
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 6,8 cm x 3,8 cm |
| Rozmer prievlaku | 3 cm |
Rýchle info

Trojzubec plastový - čierny - prievlak 3,5 cm
Skladom
EUR 0,92
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 7,5 cm x 4,2 cm |
| Rozmer prievlaku | 3,5 cm |
Rýchle info

Trojzubec plastový - čierny - prievlak 1,6 cm
Skladom
EUR 0,50
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 2,1 cm x 4,3 cm |
| Rozmer prievlaku | 1,6 cm |
Rýchle info

Trojzubec plastový - biely - prievlak 2 cm
Skladom
EUR 0,50
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 2,7 cm x 5,4 cm |
| Rozmer prievlaku | 2 cm |
Rýchle info

Trojzubec plastový - čierny - prievlak 1,2 cm
Skladom
EUR 0,50
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Rozmer prievlaku | 1,2 cm |
Rýchle info

Trojzubec plastový - čierny - prievlak 2,6 cm
Skladom
EUR 0,84
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 5,7 cm x 3,3 cm |
| Rozmer prievlaku | 2,6 cm |
Rýchle info

Trojzubec plastový - čierny - prievlak 4 cm
Skladom
EUR 1,88
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Celkové rozmery | 4,4 cm x 7,4 cm |
| Rozmer prievlaku | 4 cm |