Veľkonočné kuriatka a sliepočky
V našej ponuke nájdete kuriatka a sliepočky, v rôznych prevedeniach, ktoré patria ako k Veľkej noci, tak k symbolom jari. Dekorovať s nimi môžete jarný aj veľkonočný aranžmán, vence, nádoby s cibuľovinami a pod. Skvele poslúži aj ako drobný darček pre koledníkov.
Rýchle info
Easter Deal -17%
Novinka
Metráž


Zamatové ovečky v metráži - biele
Skladom
EUR 0,262
EUR 0,314
(EUR 2,62/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 3 cm x 3,7 cm |
| Údržba |
Zamatové ovečky v bielej farbe sú mäkkým a roztomilým materiálom vhodným na dekoráciu detských odevov, bytového textilu a ďalších…
Rýchle info
Easter Deal -17%
Novinka
Metráž


Saténoví zajíčci v metráži - biely
Skladom
EUR 0,276
EUR 0,331
(EUR 2,76/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 2,5 cm x 3,5 cm |
| Údržba |
Saténoví zajíčci v bielej farbe sú roztomilým a elegantným motívom vhodným na dekoráciu detských odevov, bytového textilu a ďalších…
Rýchle info
Easter Deal -17%
Novinka
Metráž


Saténové kuriatka v metráži - žltá
Skladom
EUR 0,206
EUR 0,247
(EUR 2,06/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100 % Polyester |
| Šírka | 2 cm x 3 cm |
| Údržba |
Saténová stuha s motívom žltých kuriatok je veselým a hravým doplnkom pre dekoráciu detského oblečenia, doplnkov a bytového textilu. Vďaka…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Viac farieb


Drevené veľkonočné kuriatko na špajli s lykom - rozmer 7 cm x 6,5 cm - ružová, svetlo modrá
Skladom
EUR 1,29
EUR 1,38
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 7 cm x 6,5 cm |
Drevené veľkonočné kuriatko na špajli s lykom je krásna decentná dekorácia v jemných pastelových tónoch. Dekorovať s nimi môžete jarný aj…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Viac farieb


Drevená veľkonočná sliepočka na špajli s lykom - 6 cm x 6 cm - zelená, oranžová, žltá
Skladom
EUR 1,29
EUR 1,38
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Celkové rozmery | 6 cm x 6 cm |
Drevená veľkonočná sliepočka na špajli s lykom je krásna decentná dekorácia v jemných pastelových tónoch. Dekorovať s nimi môžete jarný aj…
Rýchle info
Easter Deal -6%


Strapaté veľkonočné kuriatko výška 4 cm - žltá
Skladom
EUR 0,51
EUR 0,54
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast + Polyester |
| Údržba | |
| Výška | 4 cm |
Tieto malé žlté roztomilé kuriatka sú už takým bestsellerom a patria ak k Veľkej noci, tak k symbolom jari. Dekorovať s nimi môžete jarný…
Rýchle info
Easter Deal -7%
Metráž

Rypsová stuha s veľkonočnými kuriatkami - biela, žltá, zelená - šírka 1,6 cm
Skladom
EUR 0,094
EUR 0,101
(EUR 0,94/m)
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | 100% Polyester |
| Šírka | 1,6 cm |
| Údržba |
Stuha s motívom s všestranným využitím, od technických až po dekoratívne účely. Žitná väzba je jemná, priečne pruhovaná. V minulosti sa…
Rýchle info
Easter Deal -7%


Veľkonočné kuriatko - žltá - výška 4 cm
Skladom
EUR 0,39
EUR 0,42
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast, Polyester |
| Údržba | |
| Výška | 4 cm |
Tieto malé žlté roztomilé kuriatka sú už takým bestsellerom a patria ak k Veľkej noci, tak k symbolom jari. Dekorovať s nimi môžete jarný…