Pletenie a háčkovanie - Typ priadze - Pletací + Háčkovací
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100


Priadza Lolipop - bielo ružovo fialovo žlto zelená 80432
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 230 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 4 + 4,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 80432 |
Priadza Lolipop je dúhové klbko inšpirované deťmi, je vyrobené z kvalitného a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Kvalita priadze je…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100


Priadza Lolipop - bielo ružovo fialová 80434
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 230 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 4 + 4,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 80434 |
Priadza Lolipop je dúhové klbko inšpirované deťmi, je vyrobené z kvalitného a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Kvalita priadze je…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100


Priadza Lolipop - bielo žlto béžovo modrá 80439
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 230 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 4 + 4,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 80439 |
Priadza Lolipop je dúhové klbko inšpirované deťmi, je vyrobené z kvalitného a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Kvalita priadze je…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100


Priadza Lolipop - ružovo béžovo lososovo modrá 80440
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 230 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 4 + 4,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 80440 |
Priadza Lolipop je dúhové klbko inšpirované deťmi, je vyrobené z kvalitného a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Kvalita priadze je…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100


Priadza Lolipop - ružovo bielo zelená 81117
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 230 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 4 + 4,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 81117 |
Priadza Lolipop je dúhové klbko inšpirované deťmi, je vyrobené z kvalitného a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Kvalita priadze je…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100


Priadza Lolipop - modro biela 80431
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 230 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 4 + 4,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 710486 |
Priadza Lolipop je dúhové klbko inšpirované deťmi, je vyrobené z kvalitného a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Kvalita priadze je…
Rýchle info
Oeko-Tex® Standard 100


Priadza Lolipop - ružovo biela 80430
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 230 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 4 + 4,5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 710487 |
Priadza Lolipop je dúhové klbko inšpirované deťmi, je vyrobené z kvalitného a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Kvalita priadze je…
Rýchle info

Priadza Camila natural multicolor - červená ružová šedá - číslo farby 9184
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
EUR 2,58
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100 % Bavlna |
| Dĺžka | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 g |
| Číslo farby | 9184 |
Priadza Camila Natural je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch, jednofarebných aj…
Rýchle info

Priadza Camila natural - ostro ružová - číslo farby 37
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 37 |
Priadza Camila Natural je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch, jednofarebných aj…
Rýchle info

Priadza Camilla - béžová-ružová - číslo farby 4949
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 4949 |
Priadza Camilla od Madame Tricote je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch. Vzhľadom na svoje…
Rýchle info

Priadza Camilla - sýto ružová - číslo farby 5054
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 5054 |
Priadza Camilla od Madame Tricote je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch. Vzhľadom na svoje…
Rýchle info

Priadza Camilla - baby ružová - číslo farby 5046
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 5046 |
Priadza Camilla od Madame Tricote je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch. Vzhľadom na svoje…
Rýchle info

Priadza Camilla - svetlá mentolová - číslo farby 4939
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 4939 |
Priadza Camilla od Madame Tricote je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch. Vzhľadom na svoje…
Rýchle info

Priadza Camilla - svetlá pink - číslo farby 4907
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 4907 |
Priadza Camilla od Madame Tricote je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch. Vzhľadom na svoje…
Rýchle info

Priadza Camilla - pink - číslo farby 4947
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 4947 |
Priadza Camilla od Madame Tricote je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch. Vzhľadom na svoje…
Rýchle info

Priadza Camilla - svetlo modrá - číslo farby 4946
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Bavlna |
| Návin | 125 m |
| Veľkosť pletacie ihlice | 2,5 + 3 + 3,5 |
| Váha | 50 gramov |
| Číslo farby | 4946 |
Priadza Camilla od Madame Tricote je klbko vyrobené zo 100% mercerovanej bavlny. Predáva sa v mnohých krásnych odtieňoch. Vzhľadom na svoje…
Rýchle info

Priadza Jumbo - staroružová 1001
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Typ priadze | Pletací + Háčkovací |
| Materiál | 100% Akryl |
| Návin | 147 metrov |
| Veľkosť pletacie ihlice | 4,5 + 5 |
| Váha | 100 gramov |
| Číslo farby | 1001 |
Jumbo patrí medzi silné krútené akrylové priadze. Vyrába sa v krásnych farebných odtieňoch. Je príjemná na dotyk, nehryzie a krásne…