Šijacie ihly - Materiál - Kov
Ručné šijacie ihly sú nevyhnutným nástrojom pre každého, kto sa venuje šitiu, či už pre domáce opravy, výrobu odevov, alebo kreatívne projekty.Šijacie ihly sú ihly rôznych veľkostí, vyberieme si už len tú, ktorá nám bude vyhovovať.Vždy zvoľte ihlu, ktorá je určená pre konkrétny typ tkaniny, všeobecne platí - čím jemnejšia látka, tým tenšia ihla a naopak.
Rýchle info

Sada ihiel na ručné šitie v košíčku
Skladom
EUR 2,75
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Počet kusov v balení | 19 |
Sada kvalitných ostrých ihiel na ručné šitie, rôznych priemerov a navliekačky nite v praktickom balení.
Rýchle info
TOP kvalita

Sada ihiel na ručné šitie - 30 ks
Skladom
EUR 2,46
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Počet kusov v balení | 30 |
Rýchle info


Súprava ihiel na ručné šitie v kufríku
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Počet kusov v balení | 29 |
Sada kvalitných ostrých ihiel na ručné šitie, rôznych priemerov a navliekačky nite v praktickom balení.
Rýchle info

Ihly pre domácnosť - 20 ks - dĺžka 3,8 cm - 4,4 cm
Skladom
EUR 1,88
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Dĺžka | 3,8 cm - 4,4 cm |
| Počet kusov v balení | 20 |
Súprava ihiel na ručné šitie sú nepostrádateľným pomocníkom v každej domácnosti. Majú ostrú špičku a sú vhodné na ručné šitie bežných…
Rýchle info

Súprava ihiel na ručné šitie - 12 ks - dĺžka 3,5 cm - 4,5 cm
Skladom
EUR 1,83
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Dĺžka | 3,5 cm - 4,5 cm |
| Počet kusov v balení | 12 |
Súprava ihiel na ručné šitie sú nepostrádateľným pomocníkom v každej domácnosti. Majú ostrú špičku a sú vhodné na ručné šitie bežných…
Rýchle info

Súprava ihiel na ručné šitie s ostrou špičkou - 16 ks - dĺžka 3,2 cm - 4,2 cm
Skladom
EUR 1,88
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Dĺžka | 3,2 cm - 4,2 cm |
| Počet kusov v balení | 16 |
Súprava ihiel na ručné šitie sú nepostrádateľným pomocníkom v každej domácnosti. Majú ostrú špičku a sú vhodné na ručné šitie bežných…