Špendlíky - Materiál - Kov
Špendlíky, ktoré chceme použiť pri vpichovaní do textilu, by mali byť s veľmi ostrou špičkou. Na tento účel sa využívajú špendlíky s farebnými hlavičkami. Hlavičky sú buď sklenené, alebo plastové. Pre technické použitie sú vhodné špendlíky bez hlavičiek, tzv. Celokovové špendlíky. Pre výrobu vianočnej gule, alebo veľkonočných vajíčok z polystyrénu môžete využiť veľmi krátke celokovové špendlíky.
Rýchle info
Novinka
Český výrobca
TOP kvalita


Nerezové špendlíky so zlatou hlavičkou v tvare kvapky
Skladom
EUR 2,04
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast, Nerez |
| Celkové rozmery | 0,59 mm x 26mm |
| Počet kusov v balení | 50 |
Jemné nerezové špendlíky so zlatou hlavičkou v tvare kvapky sú elegantným a praktickým doplnkom pre rôzne dekoračné a šijacie projekty. Sú…
Rýchle info
Novinka
Český výrobca
TOP kvalita

Nerezové špendlíky so striebornou hlavičkou v tvare kvapky
Skladom
EUR 2,04
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast, Nerez |
| Celkové rozmery | 0,59 mm x 26mm |
| Počet kusov v balení | 40 |
Jemné a nenápadné špendlíky so striebornou hlavičkou v tvare kvapky sú veľmi dekoratívne. Odporúčame napr. na prišpendlenie výväzkov na…
Rýchle info
TOP kvalita


Špendlíky krátké - 50 g
Skladom
EUR 2,58
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Váha | 50 gramov |
| Celkové rozmery | 0,065 cm x 1,6 cm |
| Počet kusov v balení | cca 1450 ks |
Kvalitné celokovové špendlíky v plastovej krabičke sú vyrobené v Nemecku. Vzhľadom na svoju malú dĺžku ich využijeme hlavne na dekoračné…
Rýchle info
TOP kvalita


Špendlíky s farebnú sklenenú hlavičkou, Galant - 10 g - dĺžka 3 cm
Skladom
EUR 4,97
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Sklo |
| Dĺžka | 3 cm |
| Počet kusov v balení | cca 110 |
Tieto špendlíky sú kovové, so sklenenou hlavičkou, kvalitnej výroby. Sú mierne pružné, veľmi ostré a nelámu sa. Vďaka výraznej farebnej…
Rýchle info
TOP kvalita


Špendlíky s bielou skleněnou hlavičkou - 10g
Skladom
EUR 4,97
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Sklo |
| Dĺžka | 3 cm |
| Váha | 10 gramov |
| Počet kusov v balení | cca 110 |
Tieto špendlíky sú kovové, so sklenenou hlavičkou, kvalitnej výroby. Sú mierne pružné, veľmi ostré a nelámu sa. Keďže sú vyrobené zo skla,…
Rýchle info
Český výrobca
TOP kvalita

Špendlíky s hlavičkou v tvare kvapôčky - 50 ks
Skladom
EUR 2
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast, Nerez |
| Počet kusov v balení | 50 |
Jemné a nenápadné špendlíky so striebornou hlavičkou v tvare kvapky sú veľmi dekoratívne. Odporúčame napr. na prišpendlenie výväzkov na…
Rýchle info
TOP kvalita

Špendlíky celokovové - 50 g
Skladom
EUR 3,30
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Dĺžka | 2,6 cm |
| Váha | 50 gramov |
| Počet kusov v balení | cca 480 |
Kvalitné celokovové špendlíky v plastovej krabičke. Sú veľmi pevné, neohýbajú sa a majú ostrou špičkou. Špendlíky sú bez hlavičiek a…
Rýchle info

Špendlíky krátké - 20 g
Skladom
EUR 3,71
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Váha | 20 gramov |
| Celkové rozmery | 0,065 cm x 1,6 cm |
| Počet kusov v balení | cca 450 |
Kvalitné oceľové špendlíky s kovovou hlavičkou, ktoré nehrdzavia.
Rýchle info

Špendlíky s farebnú sklenenú hlavičkou - 10 g - dĺžka 3,5 cm
Skladom
EUR 2,04
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Sklo |
| Dĺžka | 3,5 cm |
Tieto špendlíky sú kovové, so sklenenou hlavičkou. Sú mierne pružné, veľmi ostré a nelámu sa. Vďaka výraznej farebnej hlavičke sú dobre…
Rýchle info

Špendlíky s perleťovou plastovou hlavičkou - 100 ks - dĺžka 4 cm
Skladom
EUR 1,83
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast |
| Dĺžka | 4 cm |
| Počet kusov v balení | 100 |
Tieto špendlíky sú kovové, s plastovou hlavičkou. Sú mierne pružné, veľmi ostré a nelámu sa. Špendlíky využijete ako pri šití, tak ich…
Rýchle info

Špendlíky s plastovou hlavičkou - 36 ks - dĺžka 3,2 cm
Skladom
EUR 1,62
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast |
| Dĺžka | 3,2 cm |
| Počet kusov v balení | 36 |
Tieto špendlíky sú kovové, s plastovou hlavičkou. Sú mierne pružné, veľmi ostré a nelámu sa. Vďaka výraznej farebnej hlavičke sú dobre…