Veľké krajčírske nožnice
Kvalitné nožnice s dlhším ostrím nielen na strihanie látky, ale sú tiež skvelým pomocníkom vždy, keď potrebujete niečo odstrihnúť v domácnosti.
Rýchle info


Krajčírske nožnice Premax pre ľavákov - dĺžka 21 cm
Skladom
EUR 24,98
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov + Plast |
| Dĺžka nožníc celkom | 21 cm |
Krajčírske nožnice pre ľavákov a ľaváčky majú pohodlnú rukoväť a najmä kvalitnú čepeľ.
Kvalitné značkové nožnice Premax sú vhodné pre…
Rýchle info

Krajčírske nožnice - dĺžka 21,6 cm
Skladom
EUR 15,39
| Materiál | Plast + Titan |
|---|
Tieto červené krajčírske nožnice sú vhodné pre všetky začínajúce krajčírky, kutilov a kreatívcov. Krajčírske nožnice vám ušetria veľa…
Rýchle info

Krajčírske nožnice - dĺžka 15 cm - celokovové
Skladom
EUR 12,47
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dĺžka nožníc celkom | 15 cm |
Kvalitne spracované celokovové nožnice sú vhodné pre všetky krajčírky, náročných tvorcov a umelcov. Klasické celokovové spracovanie nožníc…
Rýchle info

Krajčírske nožnice - dĺžka 21,6 cm
Skladom
EUR 15,81
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Plast, Titán |
| Dĺžka nožníc celkom | 21,6 cm |
Tieto červené krajčírske nožnice sú vhodné pre všetky začínajúce krajčírky, kutilov a kreatívcov. Krajčírske nožnice vám ušetria veľa…
Rýchle info

Krajčírske nožnice Premax - dĺžka 24 cm
Skladom
EUR 24,56
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast |
| Dĺžka nožníc celkom | 23 cm |
Kvalitné značkové nožnice Premax sú vhodné pre profesionálne, ambiciózne a náročné krajčírky. Sú však vhodné aj pre každého, kto sa venuje…
Rýchle info

Krajčírske nožnice Premax - dĺžka 23 cm
Skladom
EUR 20,81
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast |
| Dĺžka nožníc celkom | 23 cm |
Kvalitné značkové nožnice Premax sú vhodné pre profesionálne, ambiciózne a náročné krajčírky. Sú však vhodné aj pre každého, kto sa venuje…
Rýchle info

Krajčírske nožnice Premax - dĺžka 21 cm
Skladom
EUR 20,39
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast |
| Dĺžka nožníc celkom | 21 cm |
Kvalitné značkové nožnice Premax sú vhodné pre profesionálne, ambiciózne a náročné krajčírky. Sú však vhodné aj pre každého, kto sa venuje…
Rýchle info

Krajčírske nožnice - dĺžka 25 cm
Skladom
EUR 16,64
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast |
| Dĺžka nožníc celkom | 25 cm |
Tieto červené krajčírske nožnice sú vhodné pre všetky začínajúce krajčírky, kutilov a kreatívcov. Krajčírske nožnice vám ušetria veľa…
Rýchle info
Pre profesionálov
TOP kvalita

Krajčírske nožnice - dĺžka 24 cm, ostria 13 cm - celokovové
Skladom
EUR 24,82
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Ľadom tvrdená oceľ |
| Dĺžka nožníc celkom | 24 cm |
| Dĺžka ostria | 13 cm |
Profesionálne celokovové krajčírske nožnice sú nevyhnutným nástrojom každej profesionálnej a nadšenej krajčírky. Tieto nožnice sa vyznačujú…
Rýchle info

Krajčírske nožnice - dĺžka 16,5 cm
Skladom
EUR 12,47
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast |
| Dĺžka nožníc celkom | 16,5 cm |
Tieto červené krajčírske nožnice sú vhodné pre všetky začínajúce krajčírky, kutilov a kreatívcov. Krajčírske nožnice vám ušetria veľa…
Rýchle info
Pre profesionálov
TOP kvalita

Krajčírske nožnice - dĺžka 25,5 cm - celokovové
Skladom
EUR 24,98
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dĺžka nožníc celkom | 25,5 cm |
Profesionálne celokovové krajčírske nožnice sú nevyhnutným nástrojom každej profesionálnej a nadšenej krajčírky. Tieto nožnice sa vyznačujú…
Rýchle info
Pre profesionálov
TOP kvalita

Krajčírske nožnice - dĺžka 27 cm
Skladom
EUR 24,98
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast |
| Dĺžka nožníc celkom | 27 cm |
Profesionálne krajčírske nožnice sú základným nástrojom každej profesionálnej a nadšenej krajčírky. Tieto nožnice sa vyznačujú vysokou…
Rýchle info

Krajčírske nožnice - dĺžka 18 cm - celokovové
Skladom
EUR 16,14
| Farba | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dĺžka nožníc celkom | 18 cm |
Kvalitne spracované celokovové nožnice sú vhodné pre všetky krajčírky, náročných tvorcov a umelcov. Klasické celokovové spracovanie nožníc…